Yandex
Ev Dekorasyonu

Bej Rengi Duvar Boyası Dekorasyonu

18.12.2016
2.984

Bej Rengi Duvar Boyası Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Bej Rengi İle En Uyumlu Renk Skalası İle Tüm Odalarınız İçin Bej Rengi Duvar Dekorasyon Örnekleri

Bej Rengi Duvar Boyası Dekorasyonu

Bej rengi duvar boyası odalarınızda hem sade hem de zarif bir etki bırakır. Bej rengi deyip geçmemek lazım! Birçok farklı tonu bulunan bej rengini salon dekorunuza göre seçmeli aydınlık bir etki için açık tonlara, zarif bir etki bırakmak için koyu tonlara yönelebilirsiniz. Odalarınızda bej rengi duvar boyası dekorasyonu kullanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Bu rengin tüm tonları ile uyumlu renkler ve örnekler için resim galerimize bakabilirsiniz.

Neden Bej Renk Duvar Boyası?

  1. En çok tercih edilen renkler arasında bej renk başı çekmektedir. Bej renk ile boyanmış duvarlar mobilyaların daha güzel görünmesine destek verirken eve ferahlatıcı ve huzurlu bir etki yayar.
  2. İşyerlerinde ve çalışma ortamlarında tercih edilen bej renk hem dinginlik hem de sakin bir ortam oluşmasına zemin hazırlar.
  3. Duvar dekorasyonunda kullanılan bej rengi her renk mobilya ile uyum sağlayacağı gibi farklı renklerle kullanıldığında dikkat çekici bir hale gelir.
  4. Duvarınız için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı tonlara sahip bej renklerinde en çok istenilen kum beji ve sahra beji tonlarıdır.
  5. Salon, oturma odası, misafir odası, banyolar mutfak ve hollerde bej rengi muazzam bir etki sağlar.
  6. Mobilyalarınızın daha yumuşak etkiye bürünmesini istiyorsanız bej rengi kesinlikle idealdir. Estetik ve iç açıcı bir görünüm veren bej rengi mekanda daha tarz bir etki bırakır.

Hangi Bej Rengini Seçmeliyim?

  1. Bej rengi duvar boyası seçerken eşyalarınız ile uyumu mutlaka incelenmelidir. Sarı renk veya altın tonlarda mobilyalarınız varsa tercih edeceğiniz bej rengi sarıya çalan tonlarda olmalıdır.
  2. Sarı renge dönük bej rengini tercih etmekten yanaysanız mobilyalarınızda mavi, yeşil ve pastel tonlarını tercih edebilirsiniz.
  3. Gri bej rengi içinse tercih edilebilecek mobilya seçimi kırmızı, sarı ve sıcak tonları bulunan kavuniçi renkleri olabilir.
  4. Bej renginde kararsız kaldıysanız ve mobilyalarınız pembe, mor gibi dikkat çeken renklerde ise mutlaka griye daha yakın en açık tondaki bej renklerine yönelmelisiniz.
  Duvar için Tel Panolar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri