Yandex
Ev Dekorasyonu

Banyonuz İçin Farklı Fikirler

15.10.2020
12
Banyonuz İçin Farklı Fikirler

Banyonuz için farklı fikirler bölümümüzdeki dekorasyon ipuçlarını kullanırsanız farklı stilde bir banyo yaratabilirsiniz. Banyolar, bildiğiniz gibi aslında insan trafiğinin oldukça yoğun olduğu alanlardır. Bu alanlarda temizlik adımlarına hep dikkat edilmeye çalışılır. Ama genelde banyo dekorasyonu, biraz görmez geldiğimiz bir konuydu.

Ama zaman içerisinde banyoların da sakinleştirici ve samimi alanlar olabileceği görüldü. Neticede ise banyonuz için farklı fikirler uygulayabileceğiniz özel tasarımlar ortaya çıktı. Özel bir atmosferi yansıtmak isteyen tasarımcılar, banyolarla ilgili farklı dekorasyon önerilerini karşımıza çıkardı. Artık çok ilgi çeken ve çok hoş görünen banyolar tasarlanıyor. Modern bir dokunuşla bu fikirler üzerinden siz de banyonuzu değiştirebilir ve olumlu etkiler yaratan bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Banyonuz İçin Farklı Fikirler Neler?

Banyonuz için farklı fikirler neler? Burada banyo alanlarınızı ufak ve modern dokunuşlarla farklı bir atmosfere kazandırmanıza yardımcı olacak fikirleri sıralayacağız. Ana başlıklarını verdiğimiz bu ipuçlarını takip ettiğinizde banyo dekorasyonunuz farklı bir stile kavuşacaktır. İşte bu dekorasyon önerileri şu şekilde:

  • Dekoratif camlar kullanın.
  • Mozaikler kullanın.
  • Duvarlara resimler asın.
  • Renkli ve camlı bir banyo kapısı tercih edin.
  • Artistik fonlar uygulayın.
  • Küçüklü büyüklü aynalar kullanın.
  • Dokulu duvarlar ile süsleyin.
  • Çiçekler koyun.

Dekoratif Camlar

Dekoratif camlar, banyonuz için ideal bir dekorasyon önerisi olabilir. Banyonuz içerisinde eğer sofistike ve modern bir görüntü elde etmek istiyorsanız o zaman cam panellerin olduğu dekor modellerini tercih edebilirsiniz. Bu dekorasyon stilleri hem şık olan bir atmosfer meydana getirecek hem de daha aydınlık olan alanları ön plana çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Duvarlara Resimler Asın!

Duvarlara resimler asın! Banyo dekor stiliniz için cüretkâr davranan biriyseniz o zaman bu fikir size göre… Bu durumda el yapımı olan duvar resimleri ile banyo duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Banyonuz içerisine sanat katmak için ideal bir fikir olan resim asma hareketi, aynı zamanda elit bir dokunuş yapmanızı sağlar. Hatta bu resmi isterseniz kendiniz yapabilir isterseniz de başkasının yaptığı bir resmi tercih edebilirsiniz. Ayrıca banyo içerisindeki türlü elementler ile uyumlu olan ve onları daha çok ön plana çıkaran modern grafikler oluşturmanızı da tavsiye ederiz.

  Banyo Fayans Döşeme Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri