Yandex
Ev Dekorasyonu

Banyo Setleri

10.01.2017
2.364

Şık Banyo Setleri Nasıl Seçilir? Dekoratif Ve Modern Tasarıma Sahip Banyo Seti Örnekleri, Banyonuza Şıklığı ve Zarafeti Getiriyor.

Banyo Setleri

Banyoları güzelleştirmenin yolu aksesuar seçiminden geçer, banyo setleri bu aksesuarların başında gelir. Banyo dekorasyonu ile uyumlu alınan modern banyo setleri banyonun daha lüks ve ihtişamlı görünmesine ön ayak olur. Günlük bakımda ihtiyacımız olan her ayrıntıyı içinde barındıran banyo setleri, banyo tezgahı üzerinde bulunduğu için görsel güzellik ön planda tutulmalıdır. Banyo setlerinde bulunan sıvı sabunluk, el sabunluğu, diş fırçalık, pamukluk, çöp kovası ve fırça takım olarak tercih edilirse ahenk içinde görünür.

Şık Banyo Setleri Nasıl Seçilir?

 1. Banyonuzda şık ve asil bir görünüm istiyorsanız her ayrıntının birbiri ile bütünlük oluşturmasını sağlamalısınız.
 2. Naza boncuklu, taş desenli, spiral çizgilerde gibi birçok banyo setlerini bir arada satın alarak dekorunuzda muazzam bir görünüm yakalayabilirsiniz.
 3. Hasır formda yapılan banyo aksesuarları son yıllarda trend. Birçok banyoda farklı renklerde tasarlanan hasır çamaşır sepetleri, banyo setlerine de uyarlanarak estetik bir görünüm oluşturuyor.
 4. Beyaz renklerde alt yapısı bulunan banyolarda, her renk banyo setleri kullanılabilir. Mavi, pembe, mor veya kahverengi gibi birçok renk ile üretilen banyo setlerinden renk tercihi sizin zevkinize kalmış.
 5. Banyonuzda farklı ve sıra dışı bir stil oluşturmak istiyorsanız ilginç aksesuarlardan edinebilirsiniz.
 6. Bazen altı bazen de yedi parçadan oluşan banyo setleri her bir obje farklı bir tasarımda seçilerek banyolarınızda farklı bir görünüme imza atabilirsiniz.
 7. Yer paspasları ve banyo perdesi ile uyumlu modellerde seçebileceğiniz ilginç banyo setlerini, zıt renklerde tercih ederek de ahenk yakalayabilirsiniz. Amaç birleştirilen renklerin bütüne bakıldığında harika görünmesidir.

Banyo Setleri Nasıl Yerleştirilir?

Harika banyo setleri birçok banyo aksesuarı ile kombinlenebilir.

 1. Örneğin pembe renklerde aldığınız banyo setlerine mor renklerde mumlar kullanılabilir.
 2. Mavi renk banyo setlerine uyum sağlaması için banyo tezgahlarında sarı renk bitki saksıları koyularak şık bir görünüm verilir.
 3. Banyolarda dekorasyonu bütünlemek için tablo, aynı renklerde aplikler ve uzun vazolar kullanabilirsiniz.
 4. Renkli yapay çiçeklerden banyo setlerine uygun olarak tercih edilebilir, küçük saksılar tezgah üstünde büyüklerde köşelere dizayn edilebilir.
  Evkur Düğün Paketleri ve Fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri