Yandex
Ev Dekorasyonu

Banyo Paspası Modelleri

11.01.2017
2.008

Banyoları şık ve lüks gösteren paspas modellerini, sizler için derledik. En güzel banyo paspaslarını arıyorsanız galerimizi incelemelisiniz.

Banyo Paspası Modelleri

Banyo paspasları; Banyo paspası seçerken banyonuzun dekorasyonunda bütünlük yakalamalısınız. Harika ve mükemmel görünümü sağlayan banyo paspasları banyonuzda sıcak ve samimi bir histe bırakır. Banyo paspası seçerken renk kombini yapabilir ya da farklı renk kullanarak zıtlık da ahengi yakalayabilirsiniz. Örneğin; siyah renk banyo dekorunda kullanılan siyah renk banyo paspas modelleri kasvetli bir hava katarken, açık renk kullanımı şık ve zarif bir etki bırakacaktır.

Banyo Temizliği Nasıl Yapılır?

  1. Klozet temizliği: En çok kullanılan banyo aksesuarlardır ve mikrop kapılmaması için düzenli olarak her gün temizlenmelidir. Klozet temizliği diğer objelere göre daha uğraştırıcıdır. Ellerinize eldiven takarak işe başlamanızın gerektiği klozet temizliğinde ardından mikrop öldürücü deterjan sıkılır, 2 – 3 dakika beklenir ve fırça ile temizlik sağlanır. Ardından kapağı kapatılır ve sifon çekilir.
  2. Lavabo Temizliği: Sabah, akşam düzenli kullanılan lavaboların temizliği de gün aşırı yapılmalıdır. Çok çabuk su lekesi tutan banyo lavaboları sirke ile doğal temizlik sağlanabilirken, püskürtmeli temizlik ürünlerinden de lavabolarda kullanılabilir. Lavabolarda tek ayrıntı temizlik ürünlerinin kalıntısından tamamen kurtulduğunuza emin olun.
  3. Banyolarda fayans temizliği: Fayanslar en rahat banyo yaptıktan sonra temizlenir. Buhar sayesinde kabaran kirler sildiğiniz de çok çabuk fayanslardan arınır.
  4. Banyo Aynaları ve aksesuarları: Banyo aynalarını en iyi cam bezleri ile temizleyebilirsiniz. Deterjan kullanmadan rahatlıkla temizleyebileceğiniz banyo aynası gerekirse spreyli ürünlerle de rahatlıkla temizlenebilir. Eski diş fırçalarınızı atmak yerine aksesuar temizliğinde kullanılabilir.
  5. Tuvalet Fırçası Temizliği: Banyolarda temizliği için çoğu bayanın tereddütle yaklaştığı banyo aksesuarıdır. En çok mikrobu barındıran tuvalet fırçalarının temizliğinde domestos gibi yüksek etkili ürünler ile yıkanmalıdır.
  6. Banyo perdesi: Yerinden çıkarıp küvetin içine aldığınız banyo perdelerini bu alanda yıkayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde de rahat yıkanabilen banyo perdeleri otuz derecede zarar görmeden temizlenir.
  7. Banyo Paspası Temizliği: Otuz derecede çamaşır makinesinde yıkayabileceğiniz banyo paspasların da sıvı deterjan kullanmanızı tavsiye ederiz. Eğer bambu banyo paspasına sahipseniz her objeyi tek, tek yıkamanızı tavsiye ederiz.
  Kilim Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri