Yandex
Ev Dekorasyonu

Banyo Modelleri 2020

05.01.2020
10.187

Banyo Modelleri 2017; 2017 de Tercih Edilen Zarif, Şık, Estetik Renk ve Tasarımlara Sahip Banyo Modelleri ile Banyo Dekorasyonunuzu Yenileyin.

Banyo Modelleri 2020

Banyo modelleri 2020, gelişen teknoloji sayesinde konfor ve şıklığı içinde barındırıyor. Arınma, dinlenme, rahatlama ve temizlenme alanı olan banyo modelleri farklı marka, renk, dizayn ve model seçenekleri ile geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor. Günün bütün stresini üzerimizden attığımız banyolar hem ferah hem de rahatlatıcı etkiye sahip olmalıdır. Banyonuzda değişikliğe gitmek istiyorsanız bol masraflar yapmanıza gerek kalmadan da banyonuzu güzelleştirebilirsiniz. Son yıllarda gelişen teknoloji ile geometrik desenlerle yerler banyoların zemin ve duvar dekorasyonlarında kullanılmaya başlandı.

Banyo Modelleri için İzlenecek Yol

Fayans Seçimi: Banyolar genellikle kapalı ve havasız ortamlardır. Bunun için yaptıracağınız fayansın mekanı karartmaması ve aydınlık görünmesi ilk tercihiniz olmalıdır. Banyo modellerinde yüzlerce farklı fayans modeli kullanılabilirken, su geçirmeyen laminantlar da banyolarda kullanılmaktadır. 3 boyutlu duvar kağıtlarından tercih edebilir, ayrıca zemin dekorasyonunda 3 boyutlu görsel şölen oluşturan fayanslardan yararlanabilirsiniz.

Lavabo ve Dolap: Son yıllarda ahşap lavabolar oldukça revaçta. Ahşap lavaboların kullanıldığı banyolarda dolapların da hasır renginde olması son derece şık ve güzel duruyor. Banyoya yaptıracağınız dolabın her türlü deterjan, havlu ve diğer özel ürünlerinizi alması kullanım kolaylığı sağlar.

Duşa kabin ve küvet: Banyoda kullanacağınız küvet tercihi tamamen alan ölçülerinize bağlıdır. Fakat küvet tercih ediyorsanız kesinlikle kaliteli ürünlerden yana olun. Diğer yandan yaptıracağınız duşa kabin cam olursa temizleme kolaylığı sağlayacaktır, mikalar çok çabuk leke oluşturduğundan sürekli kireci atmanız gerekebilir.

Aydınlatma: Kapalı mekanlarda bulunan banyolar bol ışıklandırmaya sahip olmalıdır. Duvarlarda aplikler bulunabilir ve dolabın üstünde spot lambalar kullanılabilir.

Aksesuar: Banyomuzda evimizin bir parçasıdır. Bu açıdan banyo alanında da saksıda çiçekler bulundurabilir, duvarlara tablo asabilir ve minik biblolar kullanarak mekanı canlandırabilirsiniz.

Banyo düzenlemesinde yukarıdaki sıralama takip edilmelidir. Galerimizde yer alan 2020 banyo modellerinden fikir alabilir ve banyonuzda beğendiğiniz modeli uygulayabilirsiniz.

  Banyo Dekorasyonu 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri