Ev Dekorasyonu

Banyo Mobilya Modelleri 2020

02.02.2020
623
Banyo Mobilya Modelleri 2020

Geleneksel olarak hamam kültürüne sahip olduğumuz için banyo dekorasyonu bizde çok önemlidir. Hamamlar yalnızca hijyen amaçlı kullanılmazmış. İnsanlar dinlenmek ve rahatlamak için sık sık hamam giderlermiş. Banyo dekorasyonu yaparken herkes bu etkiyi yaratacak banyoya sahip olmak ister. Banyo mobilya modelleri 2020 sezonunda çok daha şık ve modern bir şekilde tasarlanmış parçalardan oluşuyor. Banyoda mümkün olduğunca az eşya kullanarak maksimum verimi elde etmelisiniz. Özellikle küçük banyolarda çok eşya kullanımı kalabalık ve çirkin bir görüntüye sebep olabilir.

Banyo Dekorasyon Önerileri 2020

Günün stresinden ve yorgunluğundan uzaklaşmak için banyo yapmak çok tercih edilen bir yöntemdir. Ferah ve geniş bir banyo dekorasyonu yaptığınızda bedensel temizliğin yanı sıra ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz. Küçük banyoya sahipseniz duvarları ve fayansları beyaz tonlarında yapmayı düşünebilirsiniz. Metro taşları şeklinde kesilmiş fayansları tercih ederek modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Banyo mobilya modelleri 2020 yılında özellikle suya dayanıklı ahşap malzemelerden oluşuyor. Ahşap mobilyalar ruhunuzu dinlendirmede size yardımcı olacaktır.

Küçük banyolar için banyo dolabı bir dekorasyon eşyasından çok, depolama alanı olarak kullanılır. Banyonuzda biraz daha kaliteli malzemeden yapılmış dolapları tercih ederek daha dayanıklı eşyalara sahip olabilirsiniz. MDF malzeme kullanarak yapılmış bu dolapları 700 – 1500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Banyonuz için bu dolapları tercih ederek aksesuarlar ile görünümünü zenginleştirebilirsiniz. Banyo dolabının içerisinde büyük bir ayna tercih edebilirsiniz. Bu sayede banyo alanınızı çok daha geniş gösterebilirsiniz. Banyonuzun duvarına yolu kapatmayacak şekilde havlularınızı ve bornozlarınızı asabilirsiniz.

Banyo Aksesuar Önerileri 2020

İdeal ölçülere sahip banyoyu bulduğunuz anda, banyo dekorasyonunun %90’ını bitirmişsiniz demektir. Banyo mobilya modelleri 2020 yılında renkli klozet takımlarından oluşuyor. Beyaz renkli bir banyoya sahipseniz paspas olarak pembe, mavi ve açık yeşil tonlarından birisini tercih edebilirsiniz. Siyah duvarlara sahip banyoya sahipseniz kırmızı gibi daha çok kontrast oluşturabileceğiniz bir renk tercih etmelisiniz. Banyonuzda modern raf sistemlerinden birisini tercih ederek şampuan ve duş jellerinizi depolayacak bir alan oluşturabilirsiniz. Ayrıca duvara asılabilen kare dolaplarla da depolama alanınızı arttırabilirsiniz.

  Banyo Dolap Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri