Yandex
Ev Dekorasyonu

Banyo Lavabo Modelleri

02.01.2017
3.217

Banyo Dekorasyonunun En Önemli Detaylarından Biri Olan Banyo Lavabo Modelleri, Küçük Ve Büyük Banyolar için 18 Farklı Lavabo Tasarımı.

Banyo Lavabo Modelleri

Modern banyo dekorasyonu yapılırken her bir parçanın göz alıcı, temiz ve şık durması gerekir. Banyo lavabo modelleri, dekora uygun olarak seçilirken tarzınızı ve stilinizi konuşturmanızı da sağlar. Gelişen teknoloji ile üretilen birbirinden eşsiz ve fonksiyonel lavabo modellerinden satın alırken kalite ve dayanıklılığı da es geçmeyin. Banyo lavabosu nasıl seçilir? Tezgah üstü lavabo, küçük lavabo ve büyük lavabo modelleri arasından zevkinize hitap eden tasarımları hayata geçirebilirsiniz.

Banyoya Lavabo Nasıl Seçilir?

  1. Lavabo seçerken banyonuzda, lavabo ve banyo eşyaları ile konsept yakalanmalıdır. Geniş bir banyo dolabına sahipseniz dekorda şık duracak olan çanak şeklindeki lavabolar dekorunuzda çok şık görünüm oluşturacaktır. Banyo dolabınız çanak şeklinde lavabolarda iki parça halinde dizayn edilmelidir.
  2. Açık renklere sahip banyo dekorasyonlarında bakır renklere sahip seramik ürünler harika duruyor. Beyaz renge sahip banyo dekorasyonlarında farklı kullanılan renkler göz alıcı dururken bakır renklerde lavabolar, klozet ve küvet fayansı çok harika görünecektir. Bakır kullanılan dekor ürünlerine altın renklerde tekstil ürünleri de çok şık duracaktır.
  3. Oval hatlara sahip lavabo modelleri mermer hatlarda döşenmiş banyo dekorasyonlarında dekoratif etki sağlar. Mermer lavabo modellerini büyük banyolarda daha büyük küçük banyolarda daha küçük dekore etmeye özen gösterin. Bu lavabolarda kullanacağınız armatürler ise kesinlikle altın renginde ve gümüş renklerinde seçilmelidir.
  4. Koyu renk banyo dekoruna sahipseniz tercihiniz banyoya hareket katmak için cam formlarda olmalıdır. Lavabo modelini ortaya çıkaran alt bölüm daha sade bir şekilde dizayn edilerek odak noktasını cam olan lavaboya vermelisiniz.
  5. Klasik, alaturka ve sade şekilde dekore edilen banyolar için ferforje ayaklara sahip banyo lavaboları kullanılabilir. Ayaklı lavabolar geniş ebatlarda tercih edildiğinde hoş bir görünüm sağlamazken zarif dokunuşlarda tasarlanan ayaklı lavabolar mekanda trend bir etki bırakır.
  6. Kare olarak tasarlanan lavabo modelleri de modern ve trend görünüm yakalamak isteyenler için önerilen stillerdir. Seramik olarak seçeceğiniz lavabo modelleri soft renklerde tercih ederek banyonuzda şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.
  7. Renkli ve modern banyolar için oval desenlere sahip işlemeli ve desenli kare lavabo modelleri önerilir. Köşe formlarında ovallik bulunması banyo kazalarını önlemekte etkiliyken, banyonun da daha zarif görünmesini sağlar.
  Lüks Banyo Dekorasyonu Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri