Ev Dekorasyonu

Banyo Ayna Modelleri

14.01.2017
2.283

Banyo ayna modellerini seçerken ledli, desenli, avangard, modern ve aynalı dolap modellerinden tercih edilebilir. Banyo ayna modelleri nasıl seçilir?

Banyo Ayna Modelleri

Banyo ayna modelleri banyoların daha lüks ve şık görünmesini sağlayan estetik objelerdir. Sabahları kalktığımızda ilk iş yüzümüzü yıkayıp aynaya bakmaktır. Bu nedenle banyo aksesuarlarında aynalar, olmazsa olmazların arasındadır. Modern ve farklı çizgilerde üretilen banyo ayna modelleri ledli, dolaplı, farklı çizgilerde ve desenli tarzlarda seçilebilir. Banyo aynaları banyoların daha büyük görünmesini sağlarken banyo dekorasyonunun daha gösterişli ve zarif görünmesini de destekler.

Banyo Aynası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo dolabı seçerken hangi özelliği ön planda tutmak istiyorsunuz buna karar vermelisiniz. Örneğin hem modern hem de şık bir görünüm istiyorsanız dolaplı ayna modellerini seçerken, sadece banyo ayna modellerinden istiyorsanız estetik görünümde aynalardan tercih edilebilir.

  1. Dolaplı banyo ayna modelleri fonksiyonel ve işlevsel özelliği ile küçük banyoların kurtarıcısıdır. Kullanım kolaylığı sağlayan dolaplı aynalar birçok özel eşyanızın banyolarda dağınık görünmesini engelleyerek şık bir etki bırakır.
  2. Ledli banyo ayna modelleri çağdaş yaşamda trend etki sağlayan yenilikçi modellerdendir. Işık sistemi ile şık görünen ayna modelleri banyolara uygun renklerde tercih edilerek de dekorasyonda şık bir dokunuş sağlayabilir.
  3. Desenli banyo ayna modelleri banyolarda desenli dolapların tamamlayıcılarıdır. Banyonuz komple desenli fayanslar ile donatılmışsa çok tavsiye etmesek de lavabo tezgahı altında desenli dolaplar bulunuyorsa banyo görünümünde bütünlük sağlayabilir.
  4. Estetik banyo ayna modelleri farklı çizgilerde ve çeşitli şekillerde üretilen banyo aynalarıdır. Büyük banyolar için tavsiye edilen ayna modelleri etrafında, ekstra ürüne yer yoktur. Yeterince göz kamaştırıcı görünen ayna modellerini arka plana atmamak için sağ ve solunda dolap bulundurulmamalıdır.
  5. Avangard banyo ayna modelleri yine avangard etkide lükens ayaklara sahip banyo dolapları ile çok yakışacaktır. Altın ve bronz rengini üzerinde çok iyi taşıyan avangard ayna modelleri her zaman zengin görünümün adresidir.
  6. Modern banyo ayna modelleri yıllarca sıkılmadan kullanacağınız ve her dekorasyonla uyan ayna modelleri arasındadır. Farklı ölçülerde üretilen modern banyo aynaları küçük veya büyük banyolarda dikkat çekici etki yayar.
  Banyo Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri