Yandex
Ev Dekorasyonu

Bahçe Oturma Grubu Modelleri

13.12.2016
1.896

Keyifli Almak için Vakit Geçirdiğiniz Bahçelerinizde Rahat Etmenizde Önemlidir. Konforunuzu Sağlayacak Bahçe Oturma Grubu Modelleri İle Rahat Edin.

Bahçe Oturma Grubu Modelleri

Bahçelerinizde tercih edeceğiniz oturma gruplarınızın tozdan, nemden ve kirden kolayca arınabilmesi gerekir. Sadece yazı düşünmezsek kışında bahçede kalan mobilyalar, hem güneşten, hem de yağmurdan etkilenmektedir. Bahçe oturma grubu modellerinin sararmaması ve solmaması için; bahçede her daim kaliteli mobilyalar tercih edilmelidir. Galerimizde bahçelere yerleştirilmiş oturma grupları size fikir verebilir.

Bahçe Oturma Grubunda Hangi Renk Tercih Edilmeli?

Bahçe mobilyalarında genellikle uzmanlar güneşten etkileneceği ve renklerinde solma yaşanacağı için açık renklerde kumaşlar tercih edilmelidir. Kiraz tonlarının ve ceviz kalitesinde ürünlerin tercih edildiği ahşaptan uzak durarak renklerinde daha açık olan akçaağaç ve çamın açık renklerini tercih etmelisiniz. Eğer ağaçtan yapılma mobilyalardan istemiyor daha hafif ürünler almak istiyorsanız pvc’den yapılan beyaz yada krem renkleri ideal seçimler arasındadır. Açık renkler hem daha temiz bir görünüm sağlarken bahçelerinizde sürekli duracak olan mobilyanın da daha az zarar görmesini sağlar.

Bahçede Kullanılan Minderler Nasıl Olmalı?

Bahçede oturma grupları üzerine tercih edeceğiniz minderlerin de görünümü sizi etkilemeli ve şık görünmelidir. Sevdiğiniz her rengi açık alan olduğu için bahçe mobilyalarınızda kullanabilirsiniz. Ama en çok tercih edilen sarı, kahverengi, krem ve mavi renkleri ihmal etmemelisiniz. Son zamanlarda geometrik şekillerde bahçe mobilyalarında en çok kullanılan desenlerdir.

Bahçe Mobilyasında Hangi Ürünler Tercih Edilmeli?

Bahçe mobilyalarında en fazla kullanılan ağaç türü tik ağaç denilen dayanıklı malzemedir. Sert bir malzeme çıkaran tik ağaç türü içi dolu ve uzun ömürlü ağaç olarak bilinir. Tercihiniz bu tarz doğal ürünlerden yana ise tik malzemeden ürünler seçebilir bunun dışında bambu, meşe ve ireko ürünleri mobilyalarınızda kullanabilirsiniz.

Bahçe Mobilyalarını Kışın Güvene Alın

Bahçe mobilyalarınız kışın soğuk havasından etkileneceği için kirlenir, yağmurdan etkilenir, tozdan kat, kat çamurlaşabilir. Düzenli olarak bahçe mobilyalarınızı temizlemeye özen gösterirken yine de üzerine koruma kılıfı alarak en az zararı görmesini sağlayabilirsiniz.

  Bahçe Çiçekleri İsimleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri