Yandex
Ev Dekorasyonu

Aynalı Ütü Masası Modelleri

18.12.2016
2.497

Evinizde Yer kaplamayacak Aynalı Ütü Masası Modelleri, Hem Kullanışlı, Hemde Dekoratif Objeler. Aynalı Ütü Masaları İle Odalarınız Daha Dekoratif.

Aynalı Ütü Masası Modelleri

Aynalı ütü masası modelleri hem yer kaplamıyor hem de aynalı olması ile dekorasyonun daha güzel görünmesine katkı sağlıyor. Ayna içine gizlenerek üretilen ütü masası modelleri yuvarlak, ahşap, desenli çeşitleri ve farklı renk tercihleri ile evinize güzellik katıyor. Siz ütünüzü yapın gerisini merak etmeyin. Bütçenizi fazla zorlamayacak olan dekoratif masaların tam 15 özelliği bulunuyor. Özelliklerini inceledikten sonra nasıl bir tarz isteyeceğinize karar vermek için resim galerisinde yer alan aynalı ütü masası çeşitlerine bakmanız yeterli.

Aynalı Ütü Masası Özellikleri  

 1. Sık, sık ütü yaptığımızı düşünürsek ütü masası elinizin altında, rahat kullanım özelliğine sahip olmalı ve fazla yer kaplamamalı.
 2. Ütü masası modelleri duvara sabitlenerek rahat kullanım sağlarken fonksiyonel özellikte olması tercih sebebini arttırıyor.
 3. Ütü masalarının 30 cm üzerinde olması kullanım kolaylığını arttırmaktadır.
 4. Ütü masasının üstündeki kumaş ütü masasına sabit olduğu için ne kadar kaliteli ise o kadar kullanım ömrü uzun olur.
 5. Rahatlıkla katlanarak kaldırılıp ayna görünümüne kavuşan ütü masaları yer kaplamaz ve yayıntı bir görünüm oluşturmaz.
 6. Seçtiğiniz aynalı ütü masasını ütü yapacak kişinin ütü yapma mesafesine göre ayarlanarak kurdurulmalıdır.
 7. Düze bir zemine sabitlenen ütü masalarını dilerseniz köşelere de sabitleyerek daha çok kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.
 8. Ayaklı tercih edilebilecek aynalı ütü masalarında düşme şansı daha azdır ve ütü yapmak ayaklı modellerde çok daha rahattır.
 9. Plastik uçları bulunan ütü masalarını tercih etmek zemini çizmeyeceği gibi duvara da monteleneceğinden dekoratif aynaya zarar vermez.
 10. Üzerinde kontraplak bulunan ütü masaları zarif bir ayna ile üzeri kaplanarak üretilir.
 11. Tercih edeceğiniz aynalı ütü masaları nem tutmama özelliği ile buhardan da etkilenmez.
 12. Kilit sistemine sahip aynalı ütü masaları, kendi kendine açılma özelliği bulunmadığından evdeki küçük çocuklara zarar verme gibi bir durum oluşturmaz.
 13. Teflon örtülere sahip aynalı ütü masası örtüleri yıkanabilme özellikleri bulunduğundan uzun yıllar sıkıntı çıkarmadan kullanılabilir.
 14. Evde aynalarında öneminin büyük olduğunu düşünürseniz ütü yapmadığınız zamanlarda çok şık görünerek dekorasyona şıklık katar.
 15. 200 TL’den başlayan ütü masası modelleri 300 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bütçenize ve dekorunuza uygun olanı tercih ederek evinizde zarif bir etki bırakabilirsiniz.
  Abajur Aydınlatma Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri