Ev Dekorasyonu

En Güzel Ayaklı Abajur Modelleri

10.12.2016
2.699

Dekoratif Açıdan Şık Ve Zarif Duran En Güzel Ayaklı Abajur Modelleri, Oda Aydınlatması için Harika Bir Tercih. Ayaklı Abajur Modelleri ve Fiyatları.

En Güzel Ayaklı Abajur Modelleri

Ayaklı abajur modelleri özellikle geniş mekanlar da ve salonlarda tercih edilir. Evin güzel görünmesinde en önemli etkenin aksesuarlar olduğunu düşünürsek ayaklı abajur modelleri iyi bir seçimdir. Dekoratif açıdan zarif ve şık duran ayaklı abajur modelleri seçerken evinizin ambiyansı ve mobilyaları önemli bir faktördür. Alelade alınan bir ayaklı abajur kendini emanet gibi gösterebilir. Bu açıdan abajuru nasıl almanız gerektiğine karar vererek alışveriş yapmalısınız.

Salon ve Yatak Odasında Ayaklı Abajur Seçimi

Taşlı, metalik, kağıt, karton, oval ayaklı ve geometrik ayaklı abajur modelleri her mekana ve salona uyum sağlayabileceği gibi açık renklerde salonunuza taşlı ve kırmızı renkte ayaklı abajur modelleri çok iyi gider.

  1. Ahşap tasarımlı, doğal görünüm veren ayaklı abajurların odalarınıza otantik bir hava kazandırmak için tercih edebilirsiniz.
  2. Metal gövdeli parlak abajurlar ise daha çok spor ve modern görünümlü mobilyaların kullanıldığı odalarda iyi görünür.
  3. Eskitme, yani antika diyebileceğimiz görüntü verilen abajur çeşitleri ise avangard tasarımlı odalarda tercih edilmeli.
  4. Abajurlar da kullanacağınız dekoratif ışıklar ise en sade abajuru dahi son derece estetik gösterebilir. Galerimizde bu lamba çeşitleri ile ilgili, iki farklı abajur modelini inceleme şansınız olacak.

Aydınlatma açısından her evde ihtiyaç olan ayaklı abajur modelleri hem evinizi güzelleştirir hem de ışık ihtiyacınızı fazlası ile karşılar.

Ayaklı Abajurların Fiyatları

Küçük, büyük, desenli ve desensiz ayaklı abajur modelleri 30 TL’den başlayarak 1000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Ayaklı abajuru, kendin yap yöntemleri ile tasarlayabilir, hünerinizi konuştururken abajurunuzu bedavaya getirebilirsiniz.

Öneriler

Ayaklı abajur modeliniz normal abajurlar gibi belli bir alanı aydınlatıyorsa duvarınızda dikkat çekmek istediğiniz alana koyarak o bölümü aydınlatabilirsiniz. Örneğin duvar kağıdı yaptırdığınız bir alanda aydınlatma kullanılırsa hem dikkat çekici bir görünüm oluşturur hem de duvar kağıdı kendini gösterir. Bu açıdan aldığınız ayaklı abajur modelini aldıktan sonra sadece dekorasyon olarak bir kenara koymayın ve kullanın.

  Modern Sarkıt Avize Modelleri

Aydınlatmada şıklığın trend olduğunu modern yaşamda ister klasik, ister ilginç isterseniz de modern seçim yapın ama aydınlatmanın oda dekoruyla uyumuna özen gösterin. Eskiye nazaran çok farklı tasarımlarla üretilen ayaklı abajurlar, ağaçlardan oyularak doğal görünüme kavuşturulabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri