Ev Dekorasyonu

Ayakkabılık Modelleri

05.02.2017
2.344

Ayakkabılık Modelleri Kullanışlı Olmalı. Holün Durumuna Göre Büyük, Küçük, Sürgülü, Sade, Renkli Ve Beyaz Ayakkabılık Modelleri, Marka Ve Fiyatları.

Ayakkabılık Modelleri

Ayakkabılık modellerinde karasız kalmanız gayet normal. Çok fazla çeşit, farklı desen ve renk skalası ile tasarlanan ayakkabılık modellerinde önemli olan evinize yakışıp yakışmayacağı. Evinizin antre kısmına yerleştireceğiniz modern ayakkabılıklar evin ilk girişteki izlemini için oldukça önemlidir. İstikbal, Bellona, İkea, Koçtaş, Enzahome, Evgör mobilya gibi markaların şık tasarıma sahip en güzel ayakkabılık modelleriniz sizler için araştırdık.

Ayakkabılık Modelleri

  1. Sürgülü Ayakkabılık: Portmanto modellerine benzerlik gösteren bu ayakkabılıklar daha fazla ayakkabı alma kapasitesine sahiptir.
  2. Kapaklı Ayakkabılık: Kapaklı ayakkabılık modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Raf usulü tasarlanan kapaklı ayakkabılıklar hem daha derli toplu görünüm sergiler hem de oluşabilecek ayakkabı kokusunu eve yaymaz.
  3. Raflı Ayakkabılık: Ayakkabılığınız ister kapaklı olsun ister kapaksız mutlaka raf sistemi olsun. Raf sistemleri daha çok ayakkabının depolanmasını sağlarken düzenli bir görünüm oluşturur. Diğer yandan pratik raflı ayakkabıları da tercih edebilirsiniz. Bu modeller eskiden sadece plastikten üretilirken artık ahşap ve mobilyadan da güzel modelleri bulunuyor.
  4. Duvara Sabit Ayakkabılık: Diğer bir adıyla gömme ayakkabılıklar en kullanışlı modellerdir. Hem kapaklı hem de raflı olan duvara sabit modeller modern yaşamda en şık duran modellerden. Yaptıracağınız yerde mobilyanın rengine karar verebilir modeli kendiniz çizerek istediğinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.
  5. Üstten Açılır Ayakkabılık: Pratik olarak görülen üstten açılır modeller genellikle topuklu ayakkabılar için kullanışlı olsa da çizmeler hariç bütün ayakkabılar için kullanılabilir. Görünümde şıklık istiyor ve çok yer kaplamasın diyorsanız tercihiniz bu yönde olabilir.

Dar Alanlar İçin Ayakkabılık

Dar antrelerde en mantıklısı sürgü kapaklı modellerdir. Bu sayede çok yer kaplamayan ayakkabılıklar daha rahat kullanım sağlar. Mutfak tezgahlarında tencereler için çok kullanılan döner dolap tasarımları artık ayakkabılıklarda da kullanıldığından daha çok ayakkabıyı küçücük bir alana sığdırabiliyorsunuz. Dar alanlarda tercih edilecek tek renk ise kesinlikle açık renkler olmalıdır.

  Dekoratif Mutfak Saatleri

Geniş Alanlar İçin Ayakkabılık

Geniş antrelerde istediğiniz her modeli yaptırabilirken  çok küçük yaptırmamak da önemlidir. Alanın boş kalması görünümü kötü yönde etkileyeceğinden büyük bir ayakkabılık tercih edilmelidir. Yaptıracağınız ayakkabılık modelini tabiî ki istediğiniz renklerde tasarlatabilirsiniz fakat bizce gri tonlar ya da ahşap tonlar çok şık durabilir.

Eviniz için hazır beyaz ayakkabılık modellerinden siyah ayakkabılık modellerine kadar onlarca renk, boyut ve model arasından seçim yapabileceğiniz modern ayakkabılık modellerinin yer aldığı resim galerimizde beğendiğiniz modelin marka ve fiyatını resmin altındaki açıklamada bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri