Yandex
Ev Dekorasyonu

Avangart Tv Ünitesi Modelleri

10.02.2017
3.150

Avangart Tv Ünitesi Modelleri İle Modern Ve Klasik Birleşti. Bilinen Ve İlk defa Duyacağınız Onlarca Markanın En Güzel Avangard Tv Ünitesi Modelleri.

Avangart Tv Ünitesi Modelleri

Mobilyalarınız, halı ve perde seçimleriniz avangart ise sıra avangart tv ünitesi modellerine gelmiş demektir. Salon dekorasyonunda avangart etkileri oluşturmanıza yardımcı olmak adına onlarca markanın estetik ve şık avangart televizyon ünitesi modellerini araştırdık ve sizlerinde beğeneceğini düşündüğümüz 24 farklı modelde karar kıldık. Avangart ünitenin istenilen etkiyi verebilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı ufak noktalar var.

Avangart Tv Ünitesinin Salonla Uyumu

  1. Salonda konuşlandırılan avangart tv üniteleri öncelikle bol aksesuar ve süs eşyaları ile doldurulmalı. Avangart bir yaşam tarzıdır ve bu tarzı kendini göstermek ister. Bu yüzden avangart tv ünitesi bol raf, camlı dolaplar ve gümüşlük gibi ekstra bölümlerden oluşmalıdır.
  2. Klasik mobilyada yenilikçi akım diye tanımlayabileceğimiz avangart tarzı mobilyalarda; beyaz, krem, açık ve koyu cevir renklerinden seçilmelidir ve tv üniteside mobilyalardan ayrı sayılamaz. Biblo, vazo, meyvelik ve diğer aksesuarlarda taşlı modeller, kırmızı, yeşil ve mavi renkli kaplamalar kullanılması etkiyi arttırır.
  3. Kavisli ve dalgalı kenar çizgileri, ahşap ve belirli noktalarda yuvarlatılmış ayak yapısı gibi ince detaylar avangart tv ünitesinin en önemli göstergesidir.
  4. Avangart televizyon ünitelerinde LED ışıklar kullanılabilir fakat bu sefer neoklasik bir etki yaşayabilirsiniz. Bu durumu yaşamamak adına çok renkli LED ışıklar değilde daha silik beyaz, krem ve sarı LED aydınlatmalı modeller yerinde bir karar olacaktır.
  5. Ünitenin kaplamasına karar vermeniz gerekli. Ceviz kaplama avangart modellerle harika uyum sağlar, lake kapmalar biraz daha şık görünüm isteyenler için idealdir. Parlak olmayan beyaz ve krem yada renkli boyalı modeller ise salonda kullanılan mobilyaların daha fazla ön plana çıkmasını sağlar.

Avangart Tv Ünitesi Marka Ve Fiyatları

  1. İstikbal, Bellona, Enzahome gibi markalarda avangart ünite mevcut mu diye merak ediyorsanız evet mevcut. Hatta bu markalara ek olarak Evgör, Kelebek mobilya, Vivense, Alfemo, İpek, Weltew mobilya gibi adından söz ettiren markaların yanı sıra belki çok dikkat etmediğiniz ama galerimizde görünce tasarımlarına hayran kalacağınız bir çok marka yer alıyor.
  2. Avangart tarz duvar ünitesi seçiminizde fiyat kıstasının önemli olduğunu biliyoruz. 500tl ile 5.000tl arası onlarca avangart tv ünitesinden bütçenize uygun olanı seçmenizi sağlayacak tüyoları da galeride yer alan resimlerin alt açıklamalarında bulabilir, bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki üniteye kavuşabilirsiniz.
  2020 Özel Tasarım TV Üniteleri

Aşağıda yer alan resimlerden beğendiğinize tıklayıp, ürünün hangi marka, model ve fiyata sahip olduğu hakkında bilgi alabilir bu sayede istediğiniz avangard tv ünitesine çok fazla uğraşmadan sahip olabilirsiniz. Seçtiğimiz tüm modeller markaların mağazalarından alınabilir veya ülkenin her yerine kargo ile gönderilebilir modellerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri