Ev Dekorasyonu

Avangard Yemek Odası Takımları

07.02.2017
1.954

Avangard yemek odası takımları nasıl olmalı? 2017 yılı avangard yemek odası takımları modern ve lüks etkileri ile galerimizde sizlerle.

Avangard Yemek Odası Takımları

Avangard yemek odası takımları farklı ve sıra dışı olmayı sevenlerin ilk tercihi. Son yıllarda içimize giren avangard yemek odası takımları ilginç tasarımları, modern oymaları ve dikkat çekici özellikleri ile sadeliği ve zarafeti bir arada barındırıyor. Avangard yemek odası takımları lüks etkisi altında konforu da üst sıralarda tutuyor.

Avangard Yemek Odaları Nasıl Dizayn Edilir

  1. Avangard yemek odaları göz kamaştırıcı modelleri ile alalade salona yerleştirilemez. İnce elenip sık dokunarak yerleştirilen mobilyalar hem ben buradayım demeli hem de birbirini bastırmamalıdır.
  2. Salon takımları ile bir arada kullanılan avangard yemek odası takımları bütünde birbirini tamamlar özellikte olmalıdır. Sportif bir yemek odasında tercih edilen avangard yemek odası takımları kendini göstermez ve abest bit görünüm ortaya çıkarır.
  3. Krem rengi, sedef, bronz, gold, parlak gri ve rose renklerini sık gördüğümüz avangard yemek odası takımları yine aynı renklerle kombin edilmelidir.
  4. Genellikle kadifenin bol etkisi olan avangard yemek odası takımlarında kumaş olan bölümlerde pudra renkleri hakimiyeti çok fazladır. Bu nedenle koltuk takımlarınızı da pudra tonlarında seçerek bütünde ahengi sağlamalısınız.
  5. Avangart yemek odası takımları genellikle mutfakla iç içe alanlarda tavsiye edilmez. Çok uçuk bir mutfak dolabınız var ise neden olmasın diye düşünsek de şıklıkta uzay çağını yaşayan avangard mobilyalar mutfak dekoru ile bütünlenemez.
  6. Lükens ayak modelleri, altın veya bronz tonlarda işlemeleri ile bütünlenebilecek koltuk takımları da kesinlikle yüksek ayaklı ve bu tarz makrome dikişlerinde altın etkiler barındırmalıdır.
  7. Avangard yemek odası takımlarına seçilen perde modelleri de zarif ve gösterişli olmalıdır. Bazen sade hatlarda karşımıza çıkan mobilyalar ile gösterişli perde modelleri kombinlenebilirken, son derece etkileyici yemek takımlarında zarif tercihler yapılabilir.
  8. Tüm odada iyi bir şekilde etki bırakması için avangard yemek odası takımları birbirini engellememeli ve gerekirse paralel şekilde yerleştirilerek yemek masası odak noktasında olmalıdır.
  İstikbal Ucuz Yemek Odası Dekorasyonları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri