Ev Dekorasyonu

Antre Dekorasyonları Fikirleri

15.07.2020
38
Antre Dekorasyonları Fikirleri

Günümüzde evlerde modern bir hava yaratmak istenilmesi, eşyalarla bir bütün oluşturmak istenilmesi çok tercih edilmeye başlanmıştır. Bu durum tüm evin dekorasyonu için çok önemlidir. Özene bezene dekor ettiğimiz salonlarımız gibi antrelerimize de önem vermekteyiz. Antre dekorasyonu, evimizde ilk girdiğimiz yerler olması sebebiyle çok önemlidir.

Evimize konuklarımızı davet ettiğimiz zamanlarda ilk girişi yapılan yerler antrelerdir ve ilk görünüm olmasıyla renkleri ve dekorasyonu ile oldukça önem taşır. Duvarlarınızda pastel renkleri tercih ederseniz çok şık bir görünüm elde etmiş olabilirsiniz. Ne olursa olsun ilk görünüm için evinize uyumlu bir giriş dekoru yapmanız gerekir. Avize seçimini iyi yapmalısınız. Giriş için ışıklar son derece önemlidir.

En Çok Tercih Edilen Antre Dekorasyonları


Günümüzde en fazla tercih edilen antre dekorasyonuçok fonksiyonlu eşyalar kullanılarak dekor edilmiş yerlerdir. Çok fonksiyonlu ürünler tercih ederek küçük bir alanı bile büyütebilirsiniz. Örneğin boydan bir ayna düşünün ve üstten görünmeyen bir sapı var kendinize çektiğiniz zaman sedir olmaktadır. Böylelikle ayakkabınızı giyip tekrar sediri kaldırdığınız zaman nasıl olduğunuza bakıp evden çıkabilirsiniz. Son zamanlarda en çok bu tarz fonksiyonlu ürünler kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Bir antrede olmazsa olmaz şeylerden birkaçını sıralamak gerekirse öncelikle portmanto olmazsa olmazdır. Eve girdiğimiz zaman elimizdeki eşyaları sağa sola atmak yerine o dağınıklığı ortadan kaldırmak amacıyla bu alanda kullanılması gereken en önemli malzemelerden birisi kesinlikle portmantodur.

Antre Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Antre dekorasyonu için duvarların eski  boya renginden başlamalısınız. Evinize uygun olaraktan boya seçimi yapmalısınız. Boya konusunda sürekli sıkılan birisiyseniz sizlere önerimiz duvar kâğıdı kullanmanız. Alanınız genişse öncelikle ihtiyacınız gereğince çok şık eşyalar seçerekten sonrasında ise aksesuarlar ile evinize uygun bir biçimde dekor etmeniz gerekir. Alanınız dar ise çok fazla eşyadan kaçınarak fonksiyonel ürünler seçmenizi öneririz. Böylelikle alanınızı daha da daraltmamış olacaksınız. Hem şık hem de kalabalıktan uzak sade ve kullanışlı bir ortam elde edeceksiniz. Çeşitli asmalı aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Göze hitap eden ve akılda kalması ile çok hoş bir ortam oluşturabilirsiniz.

  Albimo Koltuk Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri