Yandex
Ev Dekorasyonu

Ankastre Mutfak Modelleri

16.02.2017
9.929

Ankastre mutfak modelleri mutfaklarda düzenli görünüm oluşturan modern ürünlerdir. Küçük mutfaklarda çok tercih edilen ankastre mutfak setlerini inceleyiniz.

Ankastre Mutfak Modelleri

Ankastre mutfak modelleri gelişen teknoloji ile yerden tasarruf etmemizi sağlayan pratik bir ayrıntıdır. Evin daha ihtişamlı ve modern görünmesini sağlayan ankastre mutfak modelleri ocak, aspiratör, fırın ve mikro dalga gibi küçük ev aletlerini kapsar. Dolapların içine intizamlı bir şekilde yerleştirilen ankastre mutfak modelleri country, modern, spor, klasik veya avangard mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilir.

2017 Ankastre Mutfak Modelleri

Mutfaklara düzeni ve derli toplu görünümü getiren 2017 ankastre mutfak modelleri, mutfaklar için en ideal seçimdir. Estetik görünümü dışında tasarımları ile de göz dolduran ankastre mutfak modelleri ile mutfağınızı daha çok sevecek daha leziz sofralar hazırlayacaksınız.

  1. Gelişen teknoloji ile her elektrikli aletin gömme olarak tasarlandığı ankastre mutfak modellerinde kahve makineleri bile gömme olarak ankastre dünyasında yerini alıyor. Bu durumda mutfaklarda dağınık görünüme ve yer kaplayan eşyaları artık mutfak en üst dolabına atmadan her daim rahat kullanım sağlıyor.
  2. Küçük mutfaklar için ankastre mutfak modelleri yapacağınız en doğru kararlardan biridir. Dar alanlarda yerden tasarruf etmenizi sağlayan ankastreler açık renklerde tercih edilerek mutfakla uyum yakalanmalı mutfağın dar halini daha kasvetli hale getirmemelidir.
  3. Bordo renk ankastre setleri trend yaşamda spesifik bir görünüm oluşturmak için son derece şık tasarımlardır.  Geniş mutfaklarda daha çok kullanabileceğiniz bordo ankastre mutfak setlerini beyaz renk mutfak dolapları ile birleştirerek harika bir görünüme imzanızı atabilirsiniz.
  4. Ahşap ankastre mutfak modelleri klasikle modern görünümü bir araya getirmek isteyenlerin tercihi. Masif mobilyalardan yapılan mutfak dolaplarına tercih edilen modern ankastre mutfak modelleri doğallığın içinde teknolojinin nimetlerinden de yararlanmanızı sağlıyor.
  5. Siyah ankastre mutfak setlerini büyük veya küçük mutfaklarda kullanabilirsiniz. Küçük mutfaklarda güzel durmaz dediğinizi duyar gibiyim. Oysa tam tersi bir etki sağlayarak bembeyaz bir mutfak modelinde kullanılan siyah renk ankastreler küçük mutfağınızın lüks bir görünüme kavuşmasını sağlayarak tren görünmesini sağlayacaktır.
  6. Modern ankastre mutfak setleri deyince aklınıza farklı fikirler gelmeli. Örneğin; tek renk ankastre seti yerine birden fazla rengi bir araya getirerek modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Fırınınızda kırmızı ankastre setini tercih ederken davlumbazınızda siyah, ocağınızda beyaz renk tercihleri yapabilirsiniz.
  Amerikan Mutfak Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri