Ev Dekorasyonu

Alfemo Yatak Odası Takımları

08.02.2017
3.174

2017 Alfemo yatak odası takımları modern çizgileri ve trend renkleri ile size en iyisini sunuyor. Alfemo yatak odası takımları hangi renklerle kombinlenir?

Alfemo Yatak Odası Takımları

Alfemo yatak odası takımları; modern, retro, country ve spor tarzları ile her zevke hitap ediyor. 2017 alfemo yatak odası takımlarında modern ve moda olan renkler tercih edilerek hem görsel hem de işlevsel etki yüksek etkide sağlanmış. Parça, parça alabileceğiniz alfemo yatak odası takımlarını istediğiniz renklerde başlıklarda da mağazalardan isteyebilirsiniz.

Yatak Odalarında Kullanılması Gereken Renkler

Dinlenme odalarında kullanılan renkler hem günün yorgunluğunu huzurlu bir şekilde bitirilmesi sağlanırken hem de ertesi güne zinde bir şekilde hazırlanmanızı sağlar. Bu nedenle soft, pastel ve yumuşak renkler yatak odalarında en ideal renklerdir.

  1. Beyaz renk alfemo yatak odası takımları için yine beyaz renklerde duvar rengi kullanarak çiğ görünümden uzak durun. Her renk ile uyumlu olan beyaz yatak odalarında lila, leylak, sarı veya mavi renkler huzur veren etki sağlayabilir.
  2. Ceviz renginde alfemo yatak odası takımları içinse bej, krem, şampanya ve fildişi renkleri kullanılarak aydınlık bir görünüm sağlanabilir. Duvar boyalarını önceden boyadıysanız mobilyanızla birlikte ahenk oluşturacak duvar renginin bütünlüğü ile yaptırabilirsiniz.
  3. Mavi renk bebek mavisi ve açık mavi tonlarında kullanıldığında göz yormayan dinlendirici bir etkisi vardır. Yatak odanızla uyum sağlaması için bebek mavisi tonlardaki duvarlara cam göbeği rengi aksesuarlar ve avize modeli tercih edilebilir.
  4. Bej renk duvar renkleri alfemo yatak odası takımlarında kullanılan soft beyaz ile dinginlik sağlayıcı bir etki bırakır. Bej renk huzur veren atmosferi ile her daim güne iyi başlamanızı kolaylaştırır.
  5. Yatak odalarınız gün ışığını rahat içeri giriyorsa sıcak ve samimi bir görünüm için toprak tonları muhteşem bir uyum gösterir. Doğal bir atmosfer oluşturan toprak tonları yeşil renk nevresim takımları ile kombin edilerek bütünlenebilir.
  6. Yeşil renk doğayı yatak odalarına taşımak isteyenlerin tercihi olabilir. Yeşil renk öyle güzel bir renktir ki hem ceviz rengi ile ormanın huzurunu odaya taşır hem de beyaz renk ile birleşerek doğal ve huzurlu bir görünüm sergiler.
  7. Pastel renklerden mavi, pudra pembe, lila su yeşili ve leylak renkleri yatak odalarında istenen ve en çok kullanılan renklerdir. Alfemo yatak odası takımları son derece modern renklerle imal edildiği için her istediğiniz renk ile kontrast sağlayabilirsiniz.
  Gömme Dolap Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri