Ev Dekorasyonu

Alfemo Koltuk Takımları

08.02.2017
3.572

Yepyeni Alfemo Koltuk Takımları Ve Önceki Sezonun Çarpıcı Modelleri. Alfemo Mobilya Yeni Sezonda Koltuk Takımı Modellerinde Konfor Ve Kullanımı Öne Çıkardı.

Alfemo Koltuk Takımları

Yeni tasarımları ile dikkat çeken Alfemo koltuk takımları İtalyan, Fransız stilinden tutunda, modern, ahşap, metalin, spot ve yalan çizgileri ile büyülüyor. Alfemo mobilya koltuk takımlarında onlarca model yer alıyor. Özellikle bu yıl aşağıda ismini verdiğimiz yeni kreasyonlar dahil Alfemonun eski kreasyonları ile birlikte 30 farklı tarz, renk ve model koltuk takımını galerimize ekledik. Beğendiğiniz resme bakarak koltuk takımının adını ve fiyatını öğrenebilir galeride resimler arası geçiş yapabilirsiniz.

Alfemo Koltuk Takımları

Salon dekorasyonunu tamamlayacak bu yılki yeni modellerden söz edelim. Baltimore corner, Baltimore, Richmond, Garcia, Corsica, Montreal, Violetta, 7Even, Spectra bu yılın yepyeni modelleri arasında. Yeni kreasyon koltuk takımlarını tek tek inceleyip galerimize dahil ettik ve geçen yılın modelleri ile karışık görsel şölen oluşturduk.

  1. Öncelikle İtalyan tarzını en iyi şekilde yansıtan Baltimore corner koltuk takımı çift katmanlı ve yumuşak kol yapısına sahip, modern tasarımı çarpıcı bir görsel oluşturuken, yerden yüksek ayakları hem temizlik kolaylığı sağlıyor hemde asil bir görüntü oluşturuyor. Keten kumaşlı yapısı yumuşak bir oturma alanı sağlayan minderleri ve İtalyan tarzının spor yapısını en iyi şekilde hissedeceksiniz. Batlimore ise Corner modeli ile aynı özelliklere sahip sadece krem renkli bir model
  2. Mavi ve krem rengi ile dikkat çekici, sadeliği ve yalın çizgileri ile Montreal oturma grubu iki farklı kumaş seçenekli. Yumuşak sırt yapısı, geniş oturma alanı rahatınızı için düşünüldü. Yüksek ayakları doğal ahşap bir yapıya sahip hem temizlik kolaylığı sağlıyor hemde görsel bütünlüğü tamamlıyor. iki adet 3lü koltuğa ve bir adet berjere sahip olan Montreal koltuk takımı her boyuttaki odaya uyum sağlaması adına optimum ölçülere sahip.
  3. Richmond oturma grubu ile modernliğin zirvesinde yer alan yumuşak süngeri ile rahatlığın ön plana çıkarıldığı bir koltuk takımı. Sırt ve kol bölgelerinde yer alan pedleri ve yumuşak minderleri konforlu vakit geçirmenizi sağlıyor. Her markanın kendine has mekanizması Alfemo koltuk modelinde Jump&Bed ismi ile dikkat çeken tek bir hareketle yatak olabilme fonksiyonu yer alıyor. Son zamanların trend uygulaması yerden yüksek ayaklar bu oturma grubunda bulunan diğer bir özellik.
  4. Garcia koltuk takımı zarif ve ince kol yapısına sahipken üzerinde yer alan özel biye bu modelin öne çıkan özellikleri. Tekli, ikili ve üçlü koltukları optimum ölçülere sahip bu sayede küçük ve büyük oturma odalarının tamamına uyum sağlıyor. Yatak olma fonksiyonu ile misafirlerinizin gece yatıya kalmasını dert etmenize gerek kalmadığı gibi misafirlerinizin yatak odalarındaki gibi rahat bir uyku çekmelerine olanak tanıyor.

Corsica, Violetta gibi kalan yeni koltuk takımlarını ve önceki kreasyon Alfemo koltuk takımlarını gelin galerimizde tek tek inceleyelim.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri