Yandex
Ev Dekorasyonu

Alçıpan ile Yapılan Tv Üniteleri

22.01.2017
3.219

Alçıpan ile Yapılan Tv Üniteleri Salonlarınıza Yeni Bir Konsept Getiriyor. Tasarım Harikası Alçıpan Televizyon Ünitesi Modellerine Bakmadan Karar Vermeyin.

Alçıpan ile Yapılan Tv Üniteleri

Alçıpan tv üniteleri son yıllarda sıkça karşımıza çıkan trend görüntülerden. Birçok mimari alçıpan ile yapılan tv üniteleri ile süslenmeye başladı bile. Salon dekorasyonu içerisinde bu initelere yoğunlaşırken fiyat açısından cüzi miktarlarda olması artı bir avantaj. Özellikle televizyon ünitelerinin yerine tasarlanan alçıpanlar hem oda dekorunu güzelleştirirken hem de televizyon ünitesi zahmetinden sizi kurtarıyor. Farklı tasarımlar ile yapılan alçıpan tv ünitesi çeşitlerinden isterseniz raflı, ledli ve bol bölmeli seçeneklerden değerlendirebilirsiniz.

Açıpan İle Yapılan Tv Üniteleri

  1. Farklı renklerde yaptırabileceğiniz modelleri dışında taş desenli yapılan alçıpanlar duvarda çok şık görünüyor.
  2. Gömme tarzında sabitlenen alçıpan tv üniteleri niş olarak da uygulanmakta. Niş görünümü farklılık arayanların tercihi ve fiyat olarak daha maliyetli olsa da kesinlikle odanız için değer.
  3. Raf sistemsiz sadece ışık oyunları ile sade bir tv ünitesi de yaptırabilir, dilerseniz bölmeleri farklı renk ledler kullanarak şekillendirebilirsiniz.
  4. Boyut ve kullanım alanına göre yapılan alçıpan tv üniteleri simetrik desenlerde de oldukça trend durumda.
  5. Televizyon alanı kare, dikdörtgen veya daire şeklinde olması mümkün. Burada önemli olan salon dekorasyonuna uygun şekillerin belirlenmesidir.
  6. Alçıpan tv ünitesi içerisinin parlak taşlarla süslendiği bir çok model bulunuyor. Sizde seckinize uygun kristal görünümlü taşlar kullanabilirsiniz.

Alçıpan Tv Ünitesi Yaptıracaklar Dikkat

Modern yaşamda birçok evde karşımıza çıkan alçıpan tv üniteleri farklılık arayanlar için ideal seçimlerdendir.

  1. Bu üniteleri uzun yıllar kullanmak istiyorsanız pencere kenarından uzak kısımlara yaptırmanız gerekir.
  2. Alçıpan tv ünitesi yapacak ustanızın iyi bir işçiliğe sahip olması önemlidir.  Yaptıracağınız modele yenilikçi yaklaşımlar çizerek kimsede olmayan modelleri sergileyebilir ve herkesin hayranlığını kazandırabilir. Bu açıdan alelade bir kişiye duvarınızı emanet etmeyin.

Alçıpan Tv Ünitesi Nasıl Yapılıyor?

Gerekli olan malzemelerin başında alçıpan panel geliyor. Daha sonra paneli boyamak için sevdiğiniz renk veya trend renklerden bir boya, iç ışıklandırmasında kullanılacak LED veya spot ışıklar, son olarak montajda kullanılmak üzere alçı gerekiyor. Bu malzemeler, ustanın elinde işleniyor ve hayalini kurduğunuz ünite hazırlanıyor.

Mimarlara danışarak yüksek miktarlar ödemek yerine sitemizden evinize uygun modellere göz atabilirsiniz. Hiçbir yerde göremeyeceğiniz alçıpan tv üniteleri dekorayonu.net farkı ile sizlerle.

  Tv Arkası Duvar Kağıtları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri