Yandex
Ev Dekorasyonu

Albimo Mobilya Yatak Odası Dekoru

24.11.2016
1.674

Albimo Mobilya Yatak Odası Dekoru için En Şık 12 Tasarımını Beğeninize Sunuyor. Sade Tasarımlara Sahip Kampanyalı Albimo Yatak Odası Dekorasyonları.

Albimo Mobilya Yatak Odası Dekoru

Albimo mobilya yatak odası dekoru içinde harika modeller üretmeye devam ediyor. Mobilyalarında renkli dizaynlara yer veren Albimo, yelpazesini her yıl genişletiyor. Diğer mobilya  modellerinde canlı renkleri ile dikkat çeken marka, yatak odalarında sadelikten yana olduğunu gösteriyor. Son çıkan mobilyalara kıyasla geçmiş senelerde ürettiği mobilyalarda kampanyalar sunan Albimo mobilya yatak odalarında da bu kampanyaları kullanmış. Sizde sadelikten yana iseniz ve son model olmasına gerek yok diyorsanız çok daha uygun fiyatlara kampanyadaki ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Albimo Mobilya Yatak Odalarının Özellikleri

Albimo mobilya yatak odası dekoru için gereken her ayrıntıyı mobilyalarında kullanmış.

  • Yatak odaların beyaz, krem ve sütlü kahve renkleri ile tasarımlar üreten marka avangard, sportif ve klasik modellerden şaşmamış.
  • Led ışıklandırmalı yatak odaları bütün modellerinde bulunan ayna aksesuarları ve komidin başlıkları ile yatak odasında ihtiyaç duyulan her ürünü odalarınıza getiriyor.
  • Yatak odası mobilyalarında değişik çizimler kullanarak farklılığını ortaya koyan albimo mobilya sade ürünlerinde bile zarafeti yansıtmış.
  • Kampanya da olan ürünlerinde 2 yıl garanti vermesi, Albimo markasının kampanyalı ürünlerine olan güvenini gösteriyor

Albimo mobilyanın yatak odası dekorunda kullanılan mobilyaları kalite konusunda oldukça iddialı. Oturma odası, köşe koltukları veya yemek odaları çok daha canlı olsa da; yatak odası tasarımlarında önceliği klasik görünümden yana. Birçok insanın klasikleri sevdiğini ve modası geçmeyen klasik ürünler tercih ettiğini düşünürsek albimo mobilya bu konuda akıllıca davranıyor. Farklı tasarımlar ile gelişen teknolojinin birleşmesi, üretilen klasik modelleri de muntazam hale getirmiş. Solo yatak odası takımında da görüldüğü gibi modern çizgilere sahip klasik takımlar adeta insanı büyülüyor.

Sizde modası geçen ürünlerden tercih etmiyorsanız ve her daim moda evimde diyorsanız trend görünümle birleşmiş albimo yatak odalarından tercih etmelisiniz. Kalitesi tartışılmaz Albimo mobilya online sitesinden alışveriş imkanı sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri