Ev Dekorasyonu

Albimo Koltuk Modelleri

26.01.2017
2.536

2017 Albimo Mobilya Koltuk Modelleri 71 Farklı Model Ve Renk Kombinasyonuna Sahip. Sizler için Seçtiğimiz En Güzel Albimo Koltuk Modelleri Ve Özellikleri.

Albimo Koltuk Modelleri

Albimo koltuk modelleri 1998’den beri ülkemizin Bursa şehrinde üretilmektedir. Büyük bir fabrikada kalabalık iş vereni ile profesyonel bir şekilde mobilya üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Albimo mağazalarında bulunan araştırma ve geliştirme ekibi ile sürekli yenilikçi fikirler üreten Albimo, koltuk modellerinde de önde gelen firmalardan biri. Yurt dışına da sürekli olarak ürün gönderen albimo markası kendi adını da ülkemizin adını da haklı bir gururla yayıyor.

Albimo mobilya 2017 yılında 71 farklı konsept koltuk takımına ve 20 farklı köşe koltuk modeline sahip. Pastel ve soft renklerin ağırlıklı olduğu koltuk modelleri ergonomik yapıya sahip, ürünlerin imalatında kullanılan tüm malzemeler AB standartlarına uygun E-1, Tüv ve TSE sertifikalı malzemelerdir. Müşterilerin hayal ettiği ürünleri tasarlayarak üretime geçen albimo satış sonrası da müşteri hizmetleri sayesinde kullanıcılarını yalnız bırakmıyor.

Albimo Mobilyada Koltuk Modelleri

Albimo koltuk modellerinde avangard, modern, sportif  ve deri görünümüne ağırlık vermiş. Birçok farklı renkleri bir arada koltuk takımlarına yansıtan marka trend görünümü avangard modeller ile birleştirmiş. Genellikle ürünlerini isteğe göre üreten marka köşe koltuklarında ve tekli berjerlerinde de çok iddialı.

  1. Köşe koltuklarında ekstra puf seçenekleri sunuyor.
  2. Albimo markası koltuk takımlarında ise 3 + 3 + 1 + 1 seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.
  3. 100’den fazla farklı kumaş ile çalışan albimo da dilediğiniz kumaşı ve renk seçeneğini bulabilirsiniz.
  4. Albimonun hemen, hemen her koltuğu yüksek ayaklıklar ile tasarlanarak üretilmiş. Bu da kadınlara temizlik kolaylığı sağlıyor.
  5. Ayrıca üretim aşamasında gürgen fırınlanarak kullanılmış ve sertifikalı ürünler tercih edilmiş.
  6. Albimo mağazalarında gördüğünüz takımların hepsinde bulunan 2 yıllık garanti süresince size güler yüzlü hizmet sunuyorlar.

Galerimize koyduğumuz resimlerden Albimo koltuk modellerine bakarak sizde önceden karar verebilirsiniz. Resmin altında her ürünle ilgili ayrı, ayrı bilgilerin yer aldığı açıklamalar mevcuttur. Fakat resimlerde gördüğünüz aksesuarlar fiyatlara dahil değildir.

  2020 Koltuk Takımı Modelleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri