Yandex
Ev Dekorasyonu

Ahşap Merdiven Dekorları

03.07.2020
151
Ahşap Merdiven Dekorları

Ahşap merdiven, lüks villalarda çokça tercih edilen eve ayrı bir hava katan merdivendir. Yapımı oldukça önemli olan, doğru düzgün yapılmadığı zaman can güvenliğine mal olma ihtimali olan yapılardır. Ahşap merdiven yapılacak yere göre  uygun ölçüler alınıp yapılmalı. Merdiven yapılırken modern durması ve doğru şekilde yapılması oldukça önemlidir. Eğer merdiven yapılacak olan alan genişse iniş çıkış için araya sahanlık yapılmasını öneriyoruz. Doğal dokunuşlar ile ev dekorasyonuna oldukça güzel bir hava katacaksınız. İki farklı seçeneğiniz olmakta, bunlardan biri tamamen ahşap merdiven yapmak ikincisi ise, merdivenin üzerini tamamen ahşapla kaplamak. Bu iki yöntem evin enerjisini de büyük ölçüde değiştirecektir. Ahşap insan sağlığı için de oldukça önemlidir.

Doğallık ve Şıklık

Ahşap-merdiven


Doğal bir yapı malzemesi olan ahşap, yanında birçok güzel enerji  getirmekte. Hijyen, saydamlık ve doğallıkla ön plana çıkmaktadır. Ahşap merdiven temizliği de oldukça basittir. Bir nemli bezle silmeniz yeterli olacaktır, bu konuda size oldukça büyük rahatlık sağlayacaktır. Artık günümüzde oldukça uygun fiyatlarla da karşımıza çıkmaktadır. Evin dekoruna göre tasarlanan oldukça doğal ve sağlamlığıyla ön plana çıkan bu merdivenler size ve evinizde oldukça doğal bir görünüm verecektir. Malum ahşabın insan sağlığı için de önemi büyük ölçüde. Psikolojik olarak sizi rahatlatır ve çok güzel bir görüntü verir.

Ahşap Merdiven Dekor Özellikleri

  • Bu merdivenler oldukça hafiftir. Diğer yapılarla karşılaştırdığımız zaman oldukça hafiftir. En hassas olanları bile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  •  Uzun ömürlü ve oldukça sağlamdır. Doğadaki bütün darbelere karşı ayakta kalmayı başarabilen ağacın oldukça sağlamdır, kendini koruma gücü vardır. Dayanıklıdır.
  • Bu  merdivenler her alanda kullanılabilir. Ev, iş yeri…  Yer, mekan ne olursa olsun sadece yapılması gereken tasarım ve ölçülerdir.
  • Ahşap merdiven bakımı oldukça basittir. Seneler geçse de ilk gün ki görüntüsünü asla kaybetmez. Kolayca tamir edilebilir. Sizi ve bütçenizi zora sokmaz. Bir kere yaptırdığınız zaman asla pişman olmayacaksınız.
  • Ahşap merdivenler oldukça estetiktir. Bulunduğu her ortama uygundur. Son zamanlarda oldukça tercih edilen bu tasarım çok kullanışlıdır.
  • Aşırı kullanışlı olan ve evinize çok modern bir hava katacak bu merdivenler oldukça güzeldir. Merdiven fiyatları yaptıracağınız ürüne tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Sizlerde ahşap merdiven dekoru yapmak için acele etmelisiniz.
  Kalorifer Peteği Kaplaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri