Yandex
Ev Dekorasyonu

3d Duvar Kağıtları

01.05.2019
688
3d Duvar Kağıtları

Evinize farklı bir hava katmak için pratik çözüm arayışındaysanız 3 boyutlu duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Son derece kullanışlı olan duvar kağıtlarının artık pek çok çeşidini rahatlıkla bulabilirsiniz. 3d duvar kağıtları genellikle odanın bir duvarına tercih ediliyor. Geri kalan duvarları sade ve renkli bir şekilde boyayabilirsiniz. Salon için en uygun duvar kağıtlarından birisi duvar görünümlü kağıtlar. Strafor malzemeden yapılmış olan duvar kağıtlarını tercih ederek duvara taş görünümü verebilirsiniz. Özellikle klasik dekore edilen odalarda bu duvar kağıtları çok tercih ediliyor.

Renkli 3d Duvar Kağıtları

Farklı renkleri içerisinde barındıran dinamik duvar kağıdı modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle modern dekorasyonlar oluşturmak istediğinizde belli bir renk dokusuna sahip olan duvar kağıtları çok kullanışlı oluyor. 3d duvar kağıtları doğru kullanıldığı takdirde ışığı yansıtarak odanızın daha geniş görünmesini sağlayabilir. Özellikle beyaz renkli 3 boyutlu duvar kağıtları odayı geniş göstermek için çok tercih ediliyor. Küçük bir eve sahipseniz gri, beyaz ve koyu gri renklerinden oluşan fiber duvar modellerini tercih edebilirsiniz.

Evinize uygun modern bir duvar kağıdı arıyorsanız siyah üzeri işlemeli duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Yatay beyaz şeritlere sahip duvar kağıdı modelleri küçük evinizin biraz daha şık görünmesini sağlar. Siyah duvar kağıtlarında belli bir contrastı yakalamanız gerekiyor. Beyaz renkten hoşlanmıyorsanız gri rengi siyahın içerisine katarak çok daha modern görünmesini sağlayabilirsiniz. Endüstriyel tarzda dizayn edilmiş salonlarda kiremit şeklinde tasarlanmış olan duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle toprak tonlarında eşyalara sahipseniz bu duvar kağıdını tercih edebilirsiniz.

3D Duvar Kağıdı Dekorasyonu

Bölgesel duvar kağıdı tercih ederek daha şık görünen bir odaya sahip olabilirsiniz. 3d duvar kağıtları yatak odası için de tercih edilebilir. Beyaz renkli duvarda koyu renkli duvar kaplaması tercih edebilirsiniz. Bebek ya da çocuk odasında da duvar kağıdı 3 boyutlu olarak tercih edilebilir. Üzerinde kuyruklu hayvanlar bulunan duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Odanın genel dekorasyonuna uyumlu olacak şekilde açık renkli ya da renkli duvar kağıt modellerini tercih edebilirsiniz.

  Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Çeşitleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri