Yandex
Ev Dekorasyonu

3 Boyutlu Halı Modelleri

20.12.2016
2.886

Odalara Yenilikçi Bakış Açısı Kazandıran 3 Boyutlu Halı Modelleri Ve Özellikleri. Estetik ve Şıklığı Evinize Getirecek En Güzel 3D Halılar.

3 Boyutlu Halı Modelleri

Dekorasyon içerisine farklılık oluşturmak istenilen odalarda, sıkılıkla kullanılmaya başlanan 3 boyutlu halı modelleri tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Odalarınızda tren görünüm ve farkındalık sağlamanın yolu, yenilikçi ve değişimin öncüsü olan tasarımları hayata geçirmek olmalı. Oturma odaları, çocuk odaları, yatak odaları hatta banyoların zeminini süsleyen 3 boyutlu halılar, düşük maliyetleri ve farklı çizgileri ile değişim isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Zemin dekorasyonunun tamamlayıcısı niteliğindeki halılar. Gerçekçi çizgileri ile insanları şaşırtıyor. Bazen bir su taneciği, bazen de bir okyanus derinliğini andıran görüntülere sahip dekoratif halı modelleri resim veya kabartma şeklinde seçilebilir.

3 Boyutlu Halıların Özellikleri

  1. Gerçekçi resimleri ile etkileyici görünen halılar, normal halıların bilinen tüm özelliklerine sahip olabilirler.
  2. Yünlü ve saçaklı modellere sahip olabildikleri gibi el dokuma kalitesinde ve sırt kısımları pamuk tabanlı olabiliyor.
  3. Simli ve akrilik iplikten dokunan 3 boyutlu halılar da mevcut.
  4. 8 mm den 14 mm arasında değişen kalınlığa sahip 3 boyutlu halılar mevcut.
  5. Kalitesine göre antibakteriyel özelliklere sahip 3 boyutlu halılar, sağlığınız düşünülerek tasarlanmış. Toza alerjisi olanlar ve astım hastları için hav kaldırmaz özellikte modelleri mevcut.
  6. Kaliteli 3 boyutlu halıların alt dokusunda pvc kaymaz tabalar kullanılır. Bilinen jel, kauçuk ve naylon gibi kalitesiz malzemelerden çok daha dayanıklı ve sağlıklıdır.
  7. Leke tutmama özelliğine sahip elde ve çamaşır makinesinde yıkanabilir.
  8. Sağlığa zararlı madde içermeyen 3 boyutlu halıların bir çoğunda bitkisel boya kullanılmıştır. Üzerilerindeki resimlerde hiç bir solma yaşanmaz.

En fala rağbet gören 3 boyutlu halı desenleri; Çiçek, okyanus, su damlası, doğal taşlar ve kelebek desenlerdir.

Üç boyutlu halı tercih edilecek odalar kesinlikle sade döşenmiş olmalıdır. Halının kendini en iyi şekilde göstermesi buna bağlıdır. Saf beyaz, krem rengi ve ahşap görünümlü zemin dekorasyonu, 3 boyutlu şekilleri en iyi şekilde yansıtır. Bunun dışında rengarenk dizayn edilmiş odalarda halı kendini gösteremeyebilir veya göz yorucu bir atmosfer oluşturabilir.

  En Güzel Saray Halı Modelleri

Küçük odalarda kullanılan halılarda az sayıda obje bulunması odanın ferah görünmesine katkı sağlarken, büyük odalarda bol objeli 3 boyutlu halılar kullanılabilir. Sizler için seçmiş olduğumuz birbirinden güzel resimlere sahip 3D halı modellerini galerimizde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri