Yandex
Ev Dekorasyonu

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

09.11.2016
2.815

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri; Ev, Ofis ve İş Yerleri için Tercih Edebileceğiniz Manzaralı, 3 Boyutlu, Derinlik Katan Modern Duvar Kağıtları.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıtları dekorasyonda son vuruştur. 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri hangi mekana yapılırsa yapılsın mekana şıklık katar. Modern yaşamın günümüzde en yaygın etkilerinden biri 3 boyutlu duvar kağıdı modelleridir. Mobilyalar, perdeler ve halılar alındıktan sonra seçilen duvar kağıdı modelleri mekana uygun olarak döşenir. Günümüzde sadece evlerde değil restourantlarda, cafelerde ve ofislerde kullanılan manzaralı duvar kağıtları oldukça güzel ve dikkat  çekicidir.

3 boyutlu duvar kağıtları gerçekmiş gibi evimizin duvarlarını süsleyerek mekana hareketlilik ve görsel şölen katar. Tek bir duvarda genellikle uygulanan 3 boyutlu duvar kağıtları hem bütçeyi sarsmaz hem de kısa zamanda uygulanabilir.

3 boyutlu duvar kağıdı yaptıracaksanız kaliteden de ödün vermemeniz gerekiyor. Zira yaptırdığınız anda yıllarca kullanılabilmesi baz alınmalıdır. Kaliteli boya ürünleri kullanılarak hazırlanan duvar kağıtların da boyadan kaynaklı kokma veya akma sorunu yaşamamalısınız. Bu ayrıntıları mutlaka 3 boyutlu duvar kağıdı yaptırmadan önce iyi araştırmalısınız. Günümüz teknolojisi ile hazırlanan duvar kağıtları sayesinde çok sevdiğiniz bir şehir manzarasını odanıza taşıyabilir, rengarenk çiçek bahçesi ile içinizi açabilir veya bir lunaparkı çocuğunuz odasında kullanabilirsiniz. Dekorasyona harika bir katkısı olan 3 boyutlu duvar kağıtları artık sadece odalara değil banyolarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Günümüzde birçok örneği ile banyolara döşenen 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri akvaryum, okyanus ve orman desenleri ile banyolarımızı daha güzel hale getiriyor.

3 boyutlu duvar kağıtlarını temizlerken tek yapmanız gereken mikrofiber bez almak. Nemlendireceğiniz bez ile duvar kağıtlarınızı rahatlıkla temizleyebilir yıllarca kirlenmeden kullanabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Odanızda nasıl bir ortam istediğinize iyi karar vermeli ve seçtiğiniz resim içinizi karatmamalıdır.
  2. Kolay temizlenebilmesi önemli bir ayrıntıdır.
  3. Mutlaka sağlıklı üretim yapılmış olması gerekir.
  4. Duvar kağıdı seçtikten sonra iyi incelenmeli desenlerde hata olmamalıdır.
  5. Duvar kağıdından sıkıldığınızda sökerken rahatlıkla ıslatılarak çıkmalıdır.
  Çakıl Taşı Rengine Uygun Duvar Kağıtları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri