Yandex
Ev Dekorasyonu

2021 Dyo Boya Renk Kataloğu

01.08.2020
74
2021 Dyo Boya Renk Kataloğu

2021 Dyo boya renk kataloğu, ev dekorasyonunuz için farklı ve şık alternatifler oluşturulabilmesi hedeflenerek tasarlanmıştır. Ev dekorasyonlarında oldukça etkili olan ve kullanılan boya katalogları üretilmiştir.Bu kataloglar biliyorsunuz ki hem iç cephe için hem de dış cephe için farklı alternatifler üzerinden oluşturulmaktadır. Ayrıca bu renk katalogları, her sene yenilenmektedir. Dyo boya markası da yeni yılın renk kataloğunu oluşturmuştur. Firma, bu katalog içerisinde trend olan renkleri takip etmiştir.

Son dönemlerde pantone gibi bazı trend olan renklerin belirlenmesi konusunda söz sahibi olan şirketler içerisinde Dyo markası da yer alır. Dyo markasının da içlerinde olduğu bu şirketler, yılın trend renklerini belirlerler. Bu trenleri önce açıklar ve sonrasında kataloglarında bu renk üzerine yoğunlaşırlar. Dyo markası da bu doğrultuda hareket etmiştir. Ünlü boya markası renk kataloğunu yeni seçenekler ile trend renkler üzerinden yenilemiştir.

Yenilenen 2021 Dyo Boya Renk Kataloğu

Yenilenen 2021 Dyo boya renk kataloğu, başka boya şirketlerinden biraz farklı olacak şekildedir. Bu noktada birbirine oldukça yakın olan renklerin bütün tonlarını karşımıza çıkarır. Yani bir pembe rengi için katalog içerisinde bu rengin tam 5 ayrı tonunu bulabilirsiniz.  Öte yandan bir pudra rengi için aynı şekilde bu rengin çok yakın olan tonlarını farklı alternatifler ile bulabilmek mümkündür. Dyo boya kataloğu içerisine göz atarken renk tonları farkları çok kesin şekilde görülemiyor olabilir. Ama büyük alanlar üzerine bu tonlar ile boyama yapıldığında durum değişir. Neticede bu tonların birbiri arasındaki farkları da göz önüne çıkar.

2021 Dyo boya renk kataloğu içerisinde duvar boyası için sunulmuş olan bu çeşitli tondaki renkler, tek başına kullanılmazlar.  Bu renkler, oda içinde bulunan eşyalar, avizeler, perdeler vb. dekorasyon ürünleri ile birleşir. Bundan dolayı daha da farklı olan bir tona dönüşebilmektedir. Bu noktada bir duvar boyası olarak renk belirlerken mobilyalarınız ile ahenk içerisinde olmasına özen göstermeniz gerekir. Bundan daha da önemlisi ise oda içerisindeki ışıklandırmaya karar vermektir. Karar verirken odanın gün içinde ne kadar ışık aldığına göre bir duvar boyası rengi seçmek gerekir. Bu açıdan değerlendirip, seçilen rengin nasıl bir görünüme dönüşeceği göz önünde bulundurulmalıdır. Dyo renk kataloğu içinde bulduğunuz renkler ve farklı tonları da bu dekorasyon planlamalarına uyumludur. Bu şekilde yenilenmiş ve yeni yılın yeni trendlerini oluşturacak şıklık ve güzellikte tasarlanmıştır.

  Duvara Asılan Dekorlar ve Dekoratif Ürünler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri