Ev Dekorasyonu

2020 Trend Zebra Stor Perde Modelleri

12.07.2020
37
2020 Trend Zebra Stor Perde Modelleri

Son zamanların en çok tercih edilen perdeleri zebra stor perde olmaktadır. Çift katlı bir perde sistemi olmakla birlikte çok zarif ve estetik bir görünüme sahiptir. Tercih meselenize kalaraktan kumandalı veya elle indirip kaldırabileceğiniz tarzda perde modelleri bulmanız mümkün. Evinizin dekorasyonuna uygun renk seçenekleriyle her yerde bulabileceğiniz malzemeler, perdeler haline gelmiştir. Birçok modeli ve kumaşı bulunan bu perdeler oldukça tercih edilmeye devam etmektedir. Oldukça kullanışlıdır. Çıkarıp yıkama olasılığınız da vardır.Temizlik açısından da oldukça kolaydır, bu stor perdeleroldukça kullanışlıdır.İki fonksiyonlu ev aleti istenildiğinde güneşi engelliyor veya istenildiğinde güneşi alıyor. Kapalı olduğunda içeri ışık girmez ve sizi rahatsız etmez. Her mekânda çokça tercih edilir, her mekâna uyum sağlar. İstediğiniz ölçüde tasarlanabilir. Ve istediğiniz türden kumaşı seçip kullanabilirsiniz.Artık sipariş etmesi de oldukça kolay olan bu perdeler yaşamımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir.Perdeyi ölçülerine uygun sipariş ettikten sonra hiçbir ücret olmaksızın kendiniz evinize montaj yapabilirsiniz.

Zebra Stor Perdenin Kullanımı

Zebra stor perdeler oldukça kullanışlıdır ve birçok avantajı vardır. Bunlardan birkaçı;
Kullanışlılık açısından kolayca indirilip kaldırılabilir bir yapısı olup istendiği zaman ışığı içeri alır. Modern bir görünümü vardır. Her nerde kullanırsanız kullanın asla pişman olmayacaksınız. Her ortama ayrı bir hava katacaktır. Çok fazla sayıda rengi ve farklı çeşidi bulunmaktadır. Fiyat açısından da oldukça uygun fiyatlıdır. Birkaç parça perde takmaktansa bir tane perdeyle oldukça konforlu bir görünüm olacaktır.İki şekilde kullanabilme özelliğiniz var.

Zebra Stor Perde Modelleri

zebra perde modelleri

Zehra stor perde modellerinin birçok türü bulunmaktadır. Çokça tercih edilmekle beraber çok fazla modeli de bulunmaktadır. Her geçen gün yeni modellerle karşılaşmaktayız. Bunlar pileli, baskılı olmakla birlikte çeşitlilik göstermektedir. Bir perde modeli seçerken odanızdaki halıya dikkat etmelisiniz. Çok sade bir eviniz varsa pileli modelleri tercih etmenizi önermeyiz bu modeller yakışmayacaktır. Eğer çocuğunuzun odası için perde tercihi yapmanız gerekirse bunlar figürlü olan baskılı perdeler olmalıdır. Hem ortamı daha eğlenceli bir hâle dönüştürür hem de oldukça tatlı bir görüntü verir.

  2020 Bellona Koltuk Takımları
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri