Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Trend Kafe Dekorasyonu Fikirleri

12.07.2020
50
2020 Trend Kafe Dekorasyonu Fikirleri

Evlerimiz kadar bir işletmenin de dekoru oldukça önemlidir. İnsanlar hiç bilmediği mekânlara dış görüşünü seçerek, beğenerek gelmektedir. Bu dekorasyonlar işletmenize müşteri çekmek için oldukça önemlidir. Siz dekorasyonda ne kadar şık ve titiz bir dekorasyon tipi seçerseniz o kadar müşteri toplarsınız. Dış görünüşü güzel olmayan hiçbir işletmeyi insanlar kolay kolay tercih etmez. Bir kafe dekorasyonu yaparken detaylara önem vermelisiniz.

Kafe Dekorasyon Çeşitleri


Kafe dekorasyonu
denince birkaç çeşit dekorasyon tipi gelmektedir. Başlıca kafe dekorasyon çeşitleri;

1.İtalyan Kahve Dükkânı Dekorasyonu: Kahve denince akla hemen kahveyi çağrıştıracak resimler,dekorasyonlar gelmektedir.
2.Rustik Kafe Dekorasyonu: Bu dekorasyonların en büyük en özelliği oldukça doğal olmasıdır. İşlenmemiş ahşap ve metal eşyalar oldukça tercih edilir.
3.Minimal Kafe Dekorasyonu: Dekoratif ürünler oldukça sadece tutulur. Bu dekorasyon tipinde geometrik şekiller çok tercih edilir.
4.Parizyen Kafe Dekoru: Bu dekorasyon tipinde lüks hissettirmesi en önemlisidir. Yuvarlak köşeler çokça tercih edilmektedir.
5.Modern Kafe Dekoru: Parlak metal detaylar önemlidir. İç mekân boyasından aksesuarlara kadar modern ve günümüz havasını yaratması gerekir.
6.Vintage Kafe Dekoru: Bu dekorasyon daha çok nostaljik tiptedir.
7.Endüstriyel Kafe Dekoru: Yarı açık alanlar, bodrum katlarda modern bir görünüm oluşturur.
8.Pop-art Kafe Dekoru:  Bu dekorasyon 70’ler ve 80’lerden gelen bir hava katar. Sizi eskiye götürür. Güzel görüntüler ortaya çıkar. Parlak canlı renkler daha çok tercih edilir.
9.Sanatsal Kafe Deku: Sanat dediğimizde aklımıza ilk gelenlerden birkaçı kitaplar, müzikler, resimler gelmektedir. Daha çok bize bu dekorasyonları anımsatan kafelere sanatsal kafeler diyoruz.

Kafe Dekorasyonu Fikirleri

Kafe dekorasyonu yapılırken kalabalık ortamları göz önünde bulunduracak şekilde seçimler yapılmalısınız. Eğer alan darsa daha da daraltmamak gerekir. İnsanların oturma düzenine dikkat etmelisiniz. Çok sıkışık olduklarında güzel bir görünüm vermez ve insanlar birbirinden rahatsız olur.Masaların sıkış sıkış olmasına dikkat ediniz. Ne kadar rahat ve lüks gibi duran bir kafe dekoru yaparsanız o kadar güzel bir ambiyans oluşur. Duvardaki her bir çerçeve görünüm açısından çok önemlidir. Birkaç dokunuşla çok lüks ortamlar yaratabilir, müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

  Farklı Çardak Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri