Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Trend İkea Antre Dekorasyonu

13.07.2020
98
2020 Trend İkea Antre Dekorasyonu

Giriş son derece önemlidir. İlk görünümler hep akılda kalıcı olanlardır, bu sebeple antre dekorasyonu yaparken son derece dikkatli olunması gerekir. Antre evlerin ilk girişinde bulunan kısma verilen isimdir. Ayakkabı dolabı, puf, ayna evin girişinde bulunur. Güzel görünüm vermesi akılda kalıcılığı sebebiyle son derece önemlidir. Günümüzde çok fazla dikkatle dekor edilen bu antrelerin çok fazla türde eşya ve modeli bulunmaktadır. İkea antre dekorasyonu olarak sizin yanınızda. Birçok çeşidi ve modeli bulunan antre modelleriyle en çok tercih edilen firma olarak bilinmektedir. Antrelerin düzenli olması da son derece önemlidir. İstediğiniz etkiyi almak için birkaç parça eşyanız olması yeterli. Önemli olan doğru şekilde dekor edebilmektir. Bu eşyaları almanız size tavsiye edebileceğimiz en uygun yerlerden birisi İkea’dır.

İkea Antre Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?


Kapı girişinde bulunan eve girer girmez ellerimizdeki eşyaların son bulduğu yerler dolap üstleri ve askılardır. Çoğu zaman bu görüntü göze hiç hoş gelmez. İkea antre dekorasyonu serisinden çok fonksiyonel ürünler kullanabilir bu dağınıklığın önüne geçebilirsiniz. Çok büyük olmayan bu alanlar için fonksiyonel ürünler sizlerin oldukça işine yarayacaktır.Depolama alanı olarak kullanacağınız puflar ve sedirler alanınızda tercih edebilirsiniz. Hem şık hem de çok kullanışlı bir ortam elde edebilirsiniz. Aynalar kullanarak alanınızı genişletebilir, ferah bir ortam elde edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı aldıktan sonra halı ve aksesuar uyumu ile birlikte çok farklı ve modern bir ortam oluşturabilirsiniz.

 Antre Dekorasyonu İçin Halı Seçimi Nasıl Olmalıdır?


Halı seçimi yaparken dikkat edilmesi en önemli şeylerden birisi de halının pratik kullanılması çabuk temizlenebilmesi, leke tutmamasıdır. İkea antre dekorasyonu yapmanız için sizlere oldukça büyük kolaylık sağlar. Antre için halı seçimi yaparken kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Antreler evlerin en çok kullanıldığı yerler olması sebebiyle halı seçimi ve kalitesi çok önemlidir. Çabuk yıpranan bir halı seçmemelisiniz. Antre için halı seçimi yaparken çok fazla büyük halı tercih etmemenizi öneririz. Boydan boya olan bu halılar evlerde pek de hoş bir görünüm vermiyor. Koyu renkler seçerek çok fazla kir göstermemesini sağlayabilirsiniz.

  Küçük Salon Dekorasyonu Fikirleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri