Ev Dekorasyonu

2020 Tavan Arası Dekorasyonları

12.07.2020
32
2020 Tavan Arası Dekorasyonları

Söz konusu tavan arası dekorasyonları ise kafamız karışabilir ne yapacağımızı bilmez bir duruma düşeriz. Tavan arası köşeleri çok farklıdır. Bu sebeple mekânlarda farklı ortamlar karşımıza çıkabilir. Düzgün ve erişebilir bir alana sahipsek oturma yeri olarak kullanılabilir. Fakat çok fazla köşeleri ve çok dar bir alanı varsa genellikle bu tip yerleri depo olarak kullanmaktayız. Bu tavan araları kullanılmayan alanlardır ve tasarımı oldukça zordur. Evin bir köşesi olarak onu kazanmak kolay değildir, yaratıcılık ister. Daha bir biçimde dekor etmek için tüm yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Neye ihtiyacınızolduğunu iyi tespit etmelisiniz ve ona göre eşyalar almalısınız. Alçak komodinler, küçük duvar rafları, kitaplıklarla bu alanı oldukça tatlı ve hoş bir alan haline dönüşecektir.

Tavan Arası Dekorasyonları Nasıl Yapılmalı?

Tavan arası dekorasyonları yaparken ferah ve aydınlık bir alan olması için dikkat etmeliyiz. Alan zaten küçükken daha da daraltıp iç sıkmaya gerek yok. Açık renkler, aynalar tercih edip alanı genişletin ve büyütün. Tavan arasını, salon, yatak odası, çocuk odası, dinlenme odası olarak tercihinize göre dekor edebilirsiniz. Bu tavan arasını hoş ve kullanışlı bir alana dönüştürmek tamamen sizin elinizdedir.

Tavan Arasını Nasıl Değerlendirmeniz Gerekir?

Tavan aranız var ve siz bunu değerlendirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tavan arası dekorasyonları için minik bir ev yaratabilirsiniz. Bu küçücük alan için minimal bir oturma grubu ve televizyon seçip alanızı çok konforlu bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca misafirlerinizi ağırlamak için de mükemmel bir çözüm yoludur.  Ayrıcabu alanda küçük bir mutfak yaratabilirsiniz. Çatının çok fazla eğimli olmasıyla karanlık ve kullanışı güç bir ortam vardır evet ama sizler bunu ufak dokunuşlarla düzenleyip dekor edebilirsiniz. Örneğin açık renkli boyalar veya duvar kâğıtları gibi. Huzurlu bir alan yaratmak için yatak odanızı tavan arasına taşıyabilirsiniz. Bu sizin huzurunuz için oldukça rahat bir alandır.Ya da bizim için küçük ama çocuklar için büyük bir oyun alanı yaratabilirsiniz. Çocuklar bir yerin onlara ait olmasını çok severler duvara küçük raflar yapıp yer kaplamayacak şekilde oyuncakların dolu olduğu bir odaya çocuklar asla hayır demez. Eğer evde bir giyinme odanız yoksa bu tavan arasını değerlendirip bir kıyafet ve giyinme odası yaratabilirsiniz. Bu sizin için oldukça rahat olacaktır.

  Tavan Arası Dekorasyon Önerileri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri