Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Salon Perde Modelleri

05.03.2020
2.661
2020 Salon Perde Modelleri

Evin en çok kullanılan odalarından birisi de salonlar. Salonda tercih edeceğiniz perde modelleri tarzınızı yansıtmalı. 2020 salon perde modelleri arasında renkli, sade ve dantelli pek çok model yer alıyor. Evinizde klasik tarzda bir dekorasyon yaptıysanız dantelli klasik perdeleri tercih edebilirsiniz. Dantelli klasik modeller çok daha zarif görünmek için tercih edilebilir. Koltukların rengi ile uyumlu bir perde modeli tercih etmelisiniz. Koltuklarınız koyu renkliyse açık renkli perde modelleri ile klasik kombin oluşturabilirsiniz.

Salon Perde Modelleri 2020

Daha modern bir salona sahipseniz biraz daha koyu renkli perde modellerini tercih edebilirsiniz. salon perde modelleri arasından tercih edebilirsiniz. Estetik olarak çok daha şık görünen perde modelleri ile evinizi çok daha şık gösterebilirsiniz. Modern görünümlü evlerde kirli beyaz ya da krem rengi perde modellerini tercih edebilirsiniz. Koyu renkli mobilyalara sahipseniz açık renkli perdeler evinizin daha geniş görünmesine yardımcı olacaktır. Düz renkli perde modelleri ile desenli tül perde modelleri tercih edebilirsiniz.

Klasik tarzda mobilyalara sahipseniz klasik desenli perde modellerini tercih edebilirsiniz. Mavi, pembe ve krem rengi perde modellerini tercih edebilirsiniz. Klasik perde modelleri genellikle geniş evlerde tercih ediliyor. Tül perde olarak da dantelli perde modelleri seçmek doğru olacaktır. Açık renkli mobilyalar ile koyu renkli perdeleri tercih edebilirsiniz. Bordo, kahverengi gibi koyu renkleri tercih edebilirsiniz. Evinizin karakterini değiştirmek için desenli perde modellerini tercih edebilirsiniz. Koyu renkli perde modelleri genellikle desensiz ve sade tercih ediliyor.

Desenli Salon Perde Modelleri 2020

Desenli perde modelleri genellikle açık renklerden oluşuyor. Özellikle İlkbahar – Yaz sezonunda daha hareketli bir ev dekorasyonu için desenli perdeleri tercih edebilirsiniz. 2020 salon perde modelleri arasından çiçekli perdeleri tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli perde modelleri ile birlikte stor ya da sade tül perde modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede evinizdeki şıklığı korurken aynı zamanda da modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Açık renkli perdeler daha çok gün ışığı aldığı için özellikle küçük salonlarda tercih edilebilir.

  Mutfak Perdesi Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri