Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Salon Dekorasyonu Tasarımları

19.06.2020
154
2020  Salon Dekorasyonu Tasarımları

Salonlar bir evin adeta bel kemikleri olarak yer alıyor. Bu yüzden tasarımları sırasında da her şeyi oldukça dikkatli bir şekilde yapmak gerekir. Günün dinlenme sırasında kullanılan, gelen misafirleri ağırlama sırasında kullanılan her an salon oluyor. Hal böyle olunca tercih edilecek olan mobilyalardan diğer eşyalara kadar her şey oldukça önemlidir. Bunun ardından tabi ki ürünleri oldukça dikkatli bir şekilde dekore etmek de önemli durumlardan biridir. Salon dekorasyonu sırasında ilk dikkat edilmesi gereken şey eşyaların biri birileri ile olan uyumudur. Klasik olan koltukların yanına spor olan halı modelleri tercih edilirse salonlarda istenen görünüm maalesef ki elde edilemeyecektir. Bu yüzden eğer bir salon klasik olarak döşenecekse her şeyi klasik olmalı. Ya da modern olarak döşenecekse akla gelen her eşya oldukça modern olan ürünlerden tercih edilmelidir.

Avangart Salon Dekorasyonu Nasıl Dizayn  Edilmelidir?

Avangart salon odası nasıl dekore edilir diye merak ediyorsanız şimdi yazımızı sonuna kadar okumaya devam edin. Padişah modeli olarak da bilinen bu klasik ürünler daha çok orta yaş kesimler tarafından tercih ediliyor. Eğer koltuk takımları avangart olarak tercih edildiyse yemek odası takımından, TV ünitesine kadar geri kalan her şey de avangart olarak tercih edilmelidir. Koltukların kol ve ayak kısımlarının yapımı sırasında kullanılan ürün, model ve renk ile yapılmalıdır.

Halı uyumu da oldukça önemlidir. Koltukların yüzlerinin rengine ve modeline uygun olarak alınan halılar adeta bir bütün olarak görünmesine yardımcı olacak. Perdeler ise salonun en önemli belirleyici rolü oluyor. Avangart model salon takımına en çok fonlu perdeler yakışıyor. Daha klasik ama bir o kadar da modern hava sergilemesine yardımcı oluyor. Salon dekorasyonu yapılırken duvarda asılı olacak saatten, orta sehpa üzerinde yer alacak süs eşyalarına kadar her şeyin klasik olması büyük önem arz eder. Klasik salon takımları içerisinde en çok tercih edilen ürün ise kapı yanlarına koyulan büyük vazolar ve masa üzerinde yer alan şamdanlar oluyor. Sizler de bu şekilde çok şık salonlar elde edebilirsiniz.

  Albimo Köşe Takımı Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri