Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Nişan ve Söz Tepsi Modelleri

24.08.2019
1.092
2020 Nişan ve Söz Tepsi Modelleri

Söz ya da nişan etkinliğinizde büyük bir organizasyon düzenlemeyecekseniz kendi tepsinizi hazırlamanız gerekiyor. Tepsi hazırlamadan önce internette popüler modellere bir göz atabilirsiniz. 2020 nişan ve söz tepsi modelleri genellikle süslü modellerden tercih ediliyor. Nişan tepsinizi hazırlarken tül, boncuk ve kurdelelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Süsleme yapmadan önce bunları nasıl kullanacağınıza karar vermelisiniz. Bir kere parçaları bir araya getirdikten sonra ayırmak çok zor olabilir. Tepsi olarak dikdörtgen ya da oval modelleri tercih edebilirsin.

Nişan ve Söz Tepsisi Hazırlama

Aklınızda bulunan tasarıma göre oyma ya da işlemeli tepsi modellerini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz boyasız bir tepsi satın alıp onu dilediğiniz renklere boyayabilirsiniz. Özellikle ahşap tepsilerde bu tekniği deneyebilirsiniz. 2020 nişan ve söz tepsi modelleri tüllerle süslenen tepsilerden oluşuyor. Tepsi içerisine koyduğunuz şeyleri taşımalı. Tepsinizi süslemeye ilk önce kenarlarından başlayabilirsiniz. Dantelli süslemeler oval tepsiler için oldukça uygun. Tepsinin bir kenarına yapma çiçek ile süsleme de yapabilirsiniz. Tepsinin iç kısmına saç örgüsü şeklinde örgüler koyabilirsiniz.

Aynalı tepsiler son dönemlerde oldukça popüler. Aynalı tepsilerin çok aşırı bir şekilde süslenmesine gerek yok. Basit çiçeklerle ve kurdelelerle çok şık süslemeler tasarlayabilirsiniz. Nişan tepsinizin süslemesini bitirdikten sonra aksesuarları süslemeye başlayabilirsiniz. Tepsinizin süslemesinde yapay çiçekler kullandıysan makasını süslerken de çiçek kullanabilirsin. Tepsin ile uyumlu görünmesine özen göstermen gerekiyor. Dikdörtgen tepsilerin kenarına bir demet çiçek takarak çok daha şık ve zarif görünen bir tepsi elde edebilirsiniz. Yüzükleri de tepsinin orta yerine yerleştirebilirsiniz.

2020 Nişan ve Söz Tepsi Modelleri

Nişan tepsinizin kenarına hediyelik olarak dağıtacağınız bohçalardan bir iki tane koyabilirsiniz. Küçük bir tepsiniz varsa fazla kalabalık oluşturmamak için yüzükleri kutusunda değil tepsinin üzerine koyabilirsiniz. Aynalı tepsilerde aynanın üzerine çiftlerin isimleri yazılarak da çok tercih ediliyor. Geniş bir tepsiye sahipseniz yüzükleri ayrı ayrı kutular içerisine koyabilirsiniz. Tepsinizin içine kendi yaptığınız dantel ya da boyamalar ile hazırlattığınız tasarım da yerleştirebilirsiniz. Alçı kuğu figürleri gibi küçük figürler kullanarak da çok şirin bir nişan tepsisine sahip olabilirsiniz.

  Yeni Ev Hediyesi İçin Yaratıcı Hediyeler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri