Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Kısıtlı Bütçeler İçin Banyo

13.07.2020
90
2020 Kısıtlı Bütçeler İçin Banyo

Herkesin evde kullandığı en önemli yerlerden biri de banyodur. Kırılmış musluklar, eskimiş duvarlar, görmekten bıktığınız fayanslar… Şimdi hepsinin küçük ve az bir bütçeyle değişme imkânı var. Kısıtlı bütçeler için banyo yenilemeniz gerekiyorsa illa pahalı eşyalar alıp kendinizi zora sokmanıza para harcamanıza gerek yok. Küçük, ufak aksesuarlarla bile bu yeniliği gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada en önemli eşya fayanslardır. Eskiyen veya görmekten sıkıldığınız bu fayanslar değiştiğinde banyonuz tamamen yenilenmiş gibi bir görünüm kazanır. Örneğin küçük bir ayna değişiminde çok farklı ve güzel görüntüler ortaya çıkar.Sizler de ellerinizde olan bütçeyle ufak birkaç eşya alıp çok farklı değişiklikler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kısıtlı Bütçeler İçin Banyo Dekorasyon Önerileri?


Günümüzde her şeyin fiyatının artmasıyla birlikte bir işe kalkışırken bin defa düşünür olduk. Kısıtlı bütçeler için banyomuza yenilikler katacağımız birkaç önerimizi sizinle paylaşmak için düzenledik.

1- Yuvarlar detaylar edinin
2- Uygun ve kaliteli duvar kâğıtları
3- Beyazı çok tercih edin
4- Aksesuar kullanımı
5- Duvara sabit dolaplar
6- Havlu kullanımı
7- Bitki kullanımı (yapay bitkiler de tercih edebilirsiniz)

Banyo Dekorasyonu İçin Neler Yapılır?


Kısıtlı bütçeler için banyo
dekorasyonunda yapılması gerekenler öncelikle aydınlatma seçimidir. Kendiniz de küçük spot ışıklar ekleyerek güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Parlak aynalar tercih etmenizi öneririz. Eğer evinizde duşa kabin yoksa perde seçimini değiştirebilirsiniz. Duş başlığını değiştirip banyoya güzel ve farklı bir hava katabilirsiniz. Banyo dolaplarınız varsa bu dolapların ve çekmecelerin kulplarını değiştirebilirsiniz. İsminizin baş harfinin oldukça güzel ve şık havlular birkaç bitki ve çerçeve ile çok hoş otantik bir ortam yaratabilirsiniz. Ekstra saklama alanı oluşturmak için dekoratif sepetler kullanabilirsiniz. Kendi küçük dokunuşlarınızla ortama renk katabilirsiniz. Banyonuz genişse kendiniz için spa tarzı bir alan oluşturun. Lavanta gibi farklı ve sevdiğiniz tercih ettiğiniz kokular ekleyerek çok muntazam bir ortam yaratabilirsiniz kendinize. Duvara monte edebileceğiniz dolaplar tercih edin. Şimdilerde uygun ve kaliteli dolaplar bulmanız oldukça kolay. Bunlar saklama alanı içinde size yardımcı olur.

  Küçük Banyo Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri