Ev Dekorasyonu

2020 En İyi İç Cephe Boya Markası

03.06.2020
63
2020 En İyi İç Cephe Boya Markası

Evini boyamak, dizayn etmek veya değiştirmek isteyenler için boya önemli unsurdur. Zira evi, eşyaları ve havayı değiştirmektedir. Bunun için ise bireyler en iyi iç cephe boya markası için arayışa girmekte ve en iyi rengi seçmek istemekte. Peki bu yılın en iyi iç cephe boyalarını hangi marka üretti, hangi tonlar revaçta? İşte evini dekore etmek, boyamak isteyenler için bu yılın öne çıkan boya markaları ve en beğenilen tonları.

2020 İç Cephe Boya Markaları

en iyi iç cephe boya markası t

 İç cephe boya markası

Güzel ve marjinal tonların yanı sıra bol seçenek arayanlar tarafından Marshall tercih edilmektedir. Ayrıca  iç cephe boya markası arasında en çok bayisi bulunan markalardan da biridir. Filli Boya ise çevreci boya markası olarak ifade edilmektedir. Özellikle kaliteli boya ve fiyat avantajı sağlasın diyenler için ideal bir seçenektir. Son zamanlarda isminden söz ettiren Polisan ise kaliteli ve geniş bir boya kartelasına sahiptir. Son olarak ise Dyo bir diğer boya markası olarak küf ve mantar gibi sorunlara yönelik boyaları ile gündeme gelmiştir. Markaların ise bu yıl en beğenilen renk tonlarını pastel renkler oluşturma. Genellikle bej, pastel mor, mavi ve yeşil tonlarının bu yıl tercih edildiği söylenebilir. Her markanın ise kendine has dokunuşu ile bu renkler, farklı tonlarda sunuluyor. En yi seçim için marka kartelalarına bakmak iyi bir seçim olacaktır.

En İyi İç Cephe Boya Markası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boya seçiminde bireylerin en iyi iç cephe boya markası tercihi gibi dikkat etmesi gerekenler vardır. Bunları şu şekilde ifade etmek mümkündür.

  • Odanın büyüklüğü, pencere sayısı ve eşya düzenine göre açık ya da koyu tonlar tercih edilmelidir. Oda küçükse aydınlık tonlar geniş bir görünüm sağlayabilir.
  • Küf ya da mantar sorunu bulunuyorsa uygun boya tercih edilmelidir.
  • İç cephe boyası için ise silinebilir bir boya tercih edilebilir.
  • Renk seçiminde geniş bir ürün yelpazesi olan ürünler seçilebilir.
  • Birden fazla oda boyanacaksa makineli karıştırıcı tercihi iyi bir seçenek olabilir.
  • Son olarak ise kaliteli bir marka tercihi yapıldığında emin olunmalıdır.
  Juton Boya Renk Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri