Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Alçıpan Tavan Modelleri

28.12.2019
3.968

2017 Alçıpan Tavan Modelleri İle Salon, Mutfak, Yatak Odası Yada Ofisinizi Dekore Edebilirsiniz. Alçıpan Tavan Yaptırmaya Karar Verenlerin Bilmesi Gerekenler.

2020 Alçıpan Tavan Modelleri

2020 alçıpan tavan modelleri arasında geometrik desenler, rustik tasarım, zarif kabartmalar ve muhteşemlik ön planda tutulmuş. Eskiden dekorasyonda en son düşünülen tavan dekorları günümüzde ilk yapılacaklar arasında kendini gösteriyor. Tavanın bu kadar ev dekorasyonunu etkileyeceğini düşünmek ve evi mükemmel göstereceği kimsenin aklına gelmezdi herhalde. Her detayı ile kusursuz görünen 2017 alçıpan tavan modelleri mobilyanızın daha güzel görünmesini sağlarken her göreni hayran bırakacak. Moda akımı haline gelen alçıpan tavanlar ev, ofis ve kafeteryalarda da sık kullanılıyor.

Evinizde köklü bir değişim istiyorsanız işe alçıpan tavan modellerini inceleyerek başlamalısınız. Her dekorasyon ile uyum içerisinde olabilecek alçıpan tavan modelleri farklılığı sevenler için de farklı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Spesifik veya kombin ederek oluşturabileceğiniz tasarım harikası tavan modelleri yıllarca oda dekorasyonunuzu tamamlayacak.

Alçıpan Tavan Bakımı: Alçıpanlarınız yıllar geçtikçe zarar görebilir veya rengi değişebilir. Bunun için yaptırdığınız ustayı kısa zamanda çağırın. Ufak bir çatlama büyümeden bakım yaptırılırsa daha büyük sorunlar önlenmiş olur.

Özellikleri: Alçıpan tavan modelleri hafif olması nedeni ile tavanda ağırlık oluşturmaz ve mekana zarar vermez. Alçı olmasından dolayı kolayca şekil ve desen verilebilen malzemede istediğiniz figürler tavana işlenebilir. Çok uçuk miktarlarda olmayan alçıpan duvar kaplamalarını küçük bir bütçe ile rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan hangi modeli yaptıracağınıza karar vermenizdir.

Alçıpan tavan modelleri denilince aklınıza sadece beyaz renk gelmesin. Günümüzde müteaahitlerin yaptığı sıfır evlerde birçok renkli alçıpan bulunmakta. Evinize yeni bir soluk getirmek istiyorsanız değişik renkleri dekorasyonda tercih edebilirsiniz. Dilerseniz led aydınlarmalar veya spot lambalar kullanarak odanın veya iş yerinizin görünümü daha şık bir hale getirebilirsiniz. Bu açıdan sıfırdan yaptırıyorsanız mutlaka aydınlatmaya özen göstermelisiniz.

Size fikir vermesi açısından bir çok alçıpan tavan modelini galerimize ekledik, vermiş olduğumuz modellerden hangisini beğeniyorsanız evinizde uygulatın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri