Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Vintage Ev Dekorasyonu

07.02.2020
531
2020 Vintage Ev Dekorasyonu

Vintage modası geçtiğimiz senelerde başlayan popüler akımlardan birisi. Kendinizi eski zaman insanlarından birisi olarak tanımlıyorsanız vintage tarz ile mutlaka tanışmışsınızdır. Hem kıyafetlerinizde hem de ev dekorasyonunda vintage parçalar kullanabilirsiniz. 2020 Vintage ev dekorasyonu genellikle nostaljik parçalarını bir araya gelmesi ile oluşur. Eski zaman insanı olduğunuzu düşünüyorsanız ve evinizde yeni bir dekorasyon yapmayı planlıyorsanız vintage ev dekorasyon tekniklerine göz atmalısınız. Vintage mobilyalar seçerken kendi yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz. Eski bir dolabı ahşap boyası kullanarak boyayabilirsiniz.

Vintage Ev Eşyaları 2020

Salon dekorasyonunda kitaplıktan sehpaya kadar ahşap mobilyalar tercih edebilirsiniz. Kendine has karakteristik dokunuşları bulunan bu eşya modelleri ile evinize şık bir hava katabilirsiniz. 2020 Vintage ev dekorasyonu salon eşyaları arasında renkli koltuklar da bulunuyor. Özellikle kadife işlemeli kumaşlardan yapılan koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle üzerinde etnik desenli işlemeler bulunan kumaşlar ile çok şık görünen salonlara sahip olabilirsiniz. Salonda koyu renklerde ahşap mobilyalardan tercih ederek çok şık dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Vintage mutfak dekorasyonu için mutfak dolaplarınızı country tarzda tercih edebilirsiniz. Üzerinde minik desenler bulunan mutfak dolapları ile çok şık görünen mutfaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca mutfakta desenli fayansları tercih ederek şık görünen mutfaklara sahip olabilirsiniz. Özellikle açık renkli ahşap dolaplar ile koyu renkli işlemeli mutfak fayanslarını tercih edebilirsiniz. Yeni sezon tencere tava takımlarında da vintage görünümlere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Evinizi yeniden döşüyorsanız vintage yemek takımları ile birlikte bu tencere ve tava takımını tercih edebilirsiniz.

Vintage Ev Dekorasyonu 2020

Salonda dekorasyon yaparken ahşap TV ünitelerini tercih edebilirsiniz. Özellikle modern vintage bir tarza sahip evler için koyu ahşaptan yapılmış üniteleri tercih edebilirsiniz. 2020 Vintage ev dekorasyonu için gömmeli televizyon altı kabinleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca Retro koltuk modelleri ile çok şık görünen bir eve kavuşabilirsiniz. Özellikle deri koltuk modelleri ile çok şık görünen bir eve kavuşabilirsiniz. Özellikle koyu renkli duvar boyası ile vintage tarzınızı belli edebilirsiniz. Evinizdeki süs eşyalarını da vintage modellerden tercih edebilirsiniz.

  Taş Ev Dekorasyonları İçin Fikirler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri