Ev Dekorasyonu

2019 Stüdyo Daire Dekorasyonu

15.01.2019
276
2019 Stüdyo Daire Dekorasyonu

Genellikle yalnız yaşayanların ve öğrencilerin tercih ettiği stüdyo dairelerin alanı kısıtlı olduğu için güzel dekore edilemeyeceği düşünülür. Alan kısıtlı olduğu için biraz daha yaratıcı dekorasyon fikirlerini göz önüne alabilirsiniz. 2019 stüdyo daire dekorasyonu için öncelikle açık renkli ürünleri tercih edebilirsiniz. Duvarlarınızı beyazın ya da açık grinin tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha modern bir görünüme kavuşabilirsiniz. Daha renkli bir ev istiyorsanız pembe ve mavinin açık tonlarını da tercih edebilirsiniz.

2019 Stüdyo Daire Dekorasyon Fikirleri

Aydınlık ve ferah bir ortam oluşturduktan sonra ikinci adım fonksiyonelliği arttıracak eşyaları tercih etmektir. Yatak odası ile oturma odasının bitişik olduğu evlerde odanızı panel ya da dolap kullanarak ayırabilirsiniz. 2019 stüdyo daire dekorasyonu fikirleri arasında yer alan bu önerileri evinizde değerlendirebilirsiniz. Depolama alanı oldukça az olacağı için yaratıcı depolama fikirleri geliştirmelisiniz. Açık raflı kitaplıklar tercih ederek kendinize depolama alanı oluşturabilirsiniz. Mobilya alışverişine çıkarken mutlaka dairenizin ölçülerine dikkat etmelisiniz. Yanlışlıkla dairenize büyük gelecek mobilyalar alabilirsiniz.

Odanıza koyacağınız giysi dolabının oturma odasında kötü görüneceğini düşünüyorsanız onun hemen arkasına kitaplık yerleştirebilirsiniz. Bu sayede çok daha etkili ve şık görünen bir oda yaratmış olursunuz. Bir diğer alternatif fikir de yatak odasını salondan ahşap paneller kullanarak ayırmak olabilir. Evinizde doğallığın hakim olmasını istiyorsanız ahşap paneller ideal olacaktır. Mutfakta da açık renkli ahşap dolapları tercih edebilirsiniz. Zemini biraz daha koyu parkelerden tercih ederseniz uygun bir kontrast oluşturabilirsiniz. Modern tasarımlı mobilyalar eviniz için uygun olacaktır.

2019 Stüdyo Daire Dekorasyon Önerileri

L şeklinde tercih edilen koyu renkli mobilyalar ile çok daha fazla oturma alanı oluşturabilirsiniz. Bu sayede oturma odasını daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. Yeterince alanınız varsa televizyon ile koltuğun arasında orta sehpa kullanabilirsiniz. Evinizde renkli yastıklar kullanarak canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz. 2019 stüdyo daire dekorasyonu yaparken kendi tarzınızı yansıtacak mobilya ve eşya modellerini tercih etmelisiniz. Bu sayede içinize sinen ve sizi yansıtan güzel bir eve sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri