Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Salon Halı Modelleri

23.03.2020
1.343
2020 Salon Halı Modelleri

Salon dekorasyonunuzu etkileyen parçalardan birisi de halılar. Halıları, dekorasyon stilini belirledikten ve istediğiniz renk kombinasyonunu ayarladıktan sonra tercih etmelisiniz. 2020 salon halı modelleri çok daha modern ve asimetrik bir tarz barındırıyor. Salon halısı tercih ederken tercih edeceğiniz modelin perde, koltuk takımı gibi parçalarla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Halı tercih etmek için bakınırken iplik ve yün çeşidine göre halıları ayırabilirsiniz. Yünden yapılan halılar soğuk mevsimler için daha uygunken, iplik halıları yaz mevsimi için uygundur.

Salon Halı Dekorasyonu 2020

Salonunuzun büyüklüğüne ve eşyalarınızın kapladığı alana göre bir halı tercih ederseniz çok daha orantılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Geniş salonlarda kullanılan küçük desenli bir halı çok modern bir tarzı yansıtabilir. Özellikle ısı yalıtımı olan evlerde bu halı modelini tercih edebilirsiniz. Zeminde ısı yalıtımı yoksa biraz daha büyük ve geniş halı modellerini tercih edebilirsiniz. 2020 salon halı modelleri arasında etnik ve oryantalist desenlere sahip halılar ile çok geleneksel bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Klasik tarzda döşenmiş salonlarda biraz daha klasik işlenmiş halı motiflerini tercih edebilirsiniz. Oryantal desenler klasik mobilyalar ile çok şık görünüyor. Desenli yün halılar klasik bir kontrast yakalamak için idealdir. Biraz daha modern salonlar için minimalist tasarımlı halıları tercih edebilirsiniz. Pofuduk olan halı modelleri modern evler için oldukça idealdir. Kalın dokuları ile sıcak bir görünüm oluşturan bu halılar ısı yalıtımı olmayan evler için ideal. Genelde tek renk ve desensiz olan bu halı modelleri ile uyumlu bir hava yaratabilirsiniz.

Halı Modelleri 2020

Evinizin genel dekorasyon havasını değiştirmek için halınızı değiştirmelisiniz. 2020 salon halı modelleri arasında renkli dekorasyonlar öne çıkıyor. İçerisinde dağınık bir şekilde renkler bulunan halı modelleri evinize çok yakışacaktır. İçerisinde birden fazla renk bulunan halı modellerini tercih ederken evinizin dekorasyonunda kullandığınız renkleri içermesine özen göstermelisiniz. Salonunuzda kullanacağınız halı modelleri çiçek desenleri de içerebilir. Biraz daha etnik görünümlü halı modellerini tercih edebilirsiniz. Son dönemde pastel tonlarındaki halılar çok tercih ediliyor.  Şimdi sizi sizin için hazırladığımız birbirinden güzel halı modelleri galerisi ile baş başa bırakıyoruz.

  2020 Trend Sarı Renk Salon Dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri