Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Salon Dekorasyon Trendleri

13.04.2020
1.008
2020 Salon Dekorasyon Trendleri

Evimizin en önemli odalarından birisi salonlardır. Salon dekorasyonu yaparken bireysel ihtiyaçları ve konforu göz önünde tutmalısınız. 2020 salon dekorasyon trendleri arasından bireysel ihtiyaçlarınıza en çok uyum sağlayanı tercih etmelisiniz. Çok güzel görünen bir salon dekorasyonu sizin ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir. Bunun yanı sıra salonunuzun kendi tarzınızı yansıtması gerekiyor. Son dönemlerde minimalist ve sofistike bir salon dekorasyonu çok tercih ediliyor. Yaşadığınız bölgeyi yansıtan bir tarzda da salon dekorasyonu yapabilirsiniz. Salon dekorasyonu için farklı fikirlere ve stillere açık olmalısınız.

Salon Dekorasyon Modelleri

Salon dekorasyonunda aydınlık ve ferah bir görünüm elde etmek için doğal tonları tercih etmelisiniz. Salonunuzun duvarını açık gri, mavi ve krem rengi gibi renklere boyayabilirsiniz. Klasik stilde dekorasyon yapmak istiyorsanız asimetrik unsurlar kullanarak salonunuza hareket kazandırabilirsiniz. Orta sehpayı düz koymak yerine asimetrik koyarak çok daha hareketli bir salona kavuşabilirsiniz. Doğal tonlardan kahverengi ya da krem tonları ile mobilya tercihi yapabilirsiniz. 2020 salon dekorasyon trendleri arasında doğal dekorasyon ön plana çıkıyor.

Evinizin salonu biraz daha küçükse aydınlık görünmesini sağlamanız gerekiyor. Akdeniz tarzı döşeyerek odanızın çok daha geniş ve ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Açık renk duvarlar ve açık renk mobilyalar çok uyumlu görünüyor. Farklı tarzları bir araya getirerek Akdeniz tarzında ev dekorasyonu yapabilirsiniz. Açık renk koltuklarınızın üzerine pembe, kırmızı ve turuncu gibi sıcak tonlu yastıklar kullanarak çok daha şık bir eve sahip olabilirsiniz. Daha dingin salonlardan hoşlanıyorsanız mavi ve yeşil tonları ağırlıklı olarak tercih edebilirsiniz.

Salon Dekorasyon Trendleri 2020

Biraz daha dekoratif bir eve sahip olmak istiyorsanız farklı tarzları bir arada kullanmalısınız. Salonunuzda televizyonu sabitlediğiniz duvara alçı kullanarak tuğla görünümü oluşturabilirsiniz. Diğer duvarların krem rengi boyayıp alçılı duvarı beyaz bırakabilirsiniz. Mobilyalarınızı da krem ve bej rengi tonlarında tercih ederek 2020 salon dekorasyon trendleri yakalamış olursunuz. Bu dekorasyon fikri ile tavanlarınızı da farklı bir şekilde dekore edebilirsiniz. Çok soğuk ya da çok sıcak tonları tercih etmek yerine daha doğal tonlar ile etkili bir sonuç alırsınız.

  Oturma Odası İçin Puf Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri