Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Perde Modelleri

29.03.2020
1.088
2020 Perde Modelleri

Perdeler evin her odasında kullanılan ve odanın tarzını değiştiren en önemli parçalardan bir tanesi. Odanın dekorasyonunu değiştirmek ama çok para harcamak istemiyorsanız perdelerinizi değiştirebilirsiniz. Evinize perde alışverişi yaparken odadaki mobilyalar ile uyumlu bir perde tercih etmelisiniz. 2020 perde modelleri çok daha estetik ve şık bir tarza sahip. Odanın geneli ile uyum sağladığınızda dekorasyon uyumluluğu sağlamış olabilirsiniz. Klasik bir dekorasyon yaptıysanız biraz daha ağır perde ve tül modellerini tercih edebilirsiniz. Perde rengi seçerken halınız ile uyumlu olması çok önemli.

Perde Modelleri için Dekorasyon Önerileri

Evinizin dekorasyonu için perde tercih ederken halınız ve koltuklarınız ile uyumlu bir parça tercih edebilirsiniz. Evinizi krem rengi ve kahve tonlarında döşediyseniz su yeşili ya da turkuaz tonlarında perde tercih edebilirsiniz. 2020 perde modelleri biraz daha ağır ve süslü görünüyor. Bu perde renkleri genellikle geniş odalarda tercih ediliyor. Odayı daha karanlık ve dar gösteren bu perde modelleri çok dikkatli kullanılmalıdır. Nispeten daha küçük bir odaya sahipseniz daha açık renkli perdeleri tercih edebilirsiniz.

Daha canlı ve renkli bir kişiliğe sahipseniz renkli perdeleri tercih edebilirsiniz. Küçük odaları daha büyük göstermek için pembe perdeleri tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli ve açık renkli perdeler salonunuza eni bir hava katacaktır. Perdeniz çok haraketli olduğu için açık renk tonlarındaki tül ile kombinleyebilirsiniz. Bu perdeyi beyaz ev dekorasyonu ile birlikte kullanabilirsiniz. Sade ve düz evinize farklı bir hava katacaktır. Sedefli perde modelleri de bu sezon oldukça popüler. Genellikle stor perde modellerinde bu kumaş tercih ediliyor.

Perde Dekorasyon İpuçları

Stor perdeler genellikle modern bir tarzda döşenmiş evlerde tercih ediliyor. İki taraflı stor perdeler bu sezon çok popüler olmaya başladı. Ön kısmında farklı arka kısmında farklı desenler bulunan stor perdeler çok kullanışlılık sağlıyor. İstediğiniz zaman perdenizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Tamamen aynı tonlarda kullanılan perdeler evinize sıkıcılık kazandırabilir. Bunu kırmak için farklı renkteki perde modellerini tercih edebilirsiniz. Evinizdeki sıkıcılığı kırmak için 2020 perde modelleri arasından birini tercih edebilirsiniz. Şimdi galeriden modelleri inceleyebilirsiniz;

  Lüks Perde Modelleri Seçimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri