Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Figür Dekorları

18.03.2020
984
2020 Figür Dekorları

Ev dekorasyonu yaparken küçük biblolar ya da figürler tercih ederiz. Kullandığımız küçük dekorlar sayesinde çok daha şık görünen evlere kavuşabiliriz. 2020 figür dekorları sevdiğimiz filmlerden oluşabilir. Koleksiyon değeri olan parçalar sayesinde evinize değer katabilirsiniz. Ya da mağazalarda görüp beğendiğiniz bir bibloyu evde süs eşyası olarak da kullanabilirsiniz. Evinizde kusursuz bir şekilde bir tarzı yakalamak istiyorsanız genel dekorasyon tarzınıza uygun figürler tercih etmelisiniz. Minimalist bir tarza sahipseniz daha basit ve sade görünen bibloları tercih edebilirsiniz.

2020 Figür Dekorasyon Önerileri

Minimalist yaşam tarzına uyum sağlamak istiyorsanız tüm biblo ya da figürlerinizi atmanıza gerek yok. İçlerinden sade ve güzel görünen bibloları ayıklayıp evin bazı kısımlarında sergileyebilirsiniz. 2020 figür dekorları çok sevdiğiniz bir hayvan da olabilir, sevdiğiniz bir süper kahraman da. Eviniz modern bir tarza sahipse kilden ya da alçıdan yapılmış figürleri tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde hayvan figürleri arasında kedi ve baykuş figürleri çok tercih ediliyor. Bir köşede de sahip olduğunuz koleksiyon figürleri sergileyebilirsiniz.

Daha sanatsal bir dekorasyon için sıra dışı parçaları tercih edebilirsiniz. Biraz daha estetik bir görünümü olan figürler ile çok şık bir ev dekorasyonu yapabilirsiniz. Evinize değer katan bu dekorasyon modelleri ile çok daha şık görünen bir dekor oluşturabilirsiniz. Sanatsal dekorasyonlar sizi ve hayat tarzınızı ifade etmek için tercih edilebilir. Endüstriyel figürler modern bir ev için oldukça ideal. Özellikle çelikten yapılan insan ya da hayvan figürleri son dönemlerde çok ilgi görüyor.

Figür Modelleri 2020

Süper kahraman filmlerine ilgi duyuyorsanız mutlaka küçük figürlerinin koleksiyonunu yapmak istemişsinizdir. Oldukça değerli olan bu figürleri camekanlarda muhafaza edebilirsiniz. Elinizin altında duran bu dekorasyon figürleri ile çok şık dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. 2020 figür dekorları şık görünen bir ev için olmazsa olmaz diyebiliriz. Son dönemlerde ahşaptan yapılan biblo ve figürler de çok tercih ediliyor. Özellikle 3 boyutlu hayvan ya da eşya figürlerinden alıp ahşap boyası ile boyayabilirsiniz. Bu sayede kendi el emeğinizi sergileyebilirsiniz. En çok beğenilen figür dekorasyon örneklerini sizinle paylaşıyoruz;

  Yatak Odası Aksesuarları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri