Ev Dekorasyonu

2020 Duvar Boyası Fikirleri

03.02.2020
887
2020 Duvar Boyası Fikirleri

Evinizi yenilemeye başladıysanız ilk işiniz duvarları boyamak olacaktır. Canlı ve rahatlatıcı duvar renkleri ile tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Özellikle kendi evine sahip insanlar için duvar boyası seçmek çok önemlidir. 2020 duvar boyası fikirleri arasından kendi tarzınıza uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Evinizin genel tarzı ile uyumlu olacak duvar boyalarını tercih edebilirsiniz. Klasik ve vintage eşyalara sahipseniz krem ve kırık beyaz renklerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezon ürünleri ile birlikte çok farklı görünen evlere kavuşabilirsiniz.

2020 Duvar Boyası Renkleri

Son dönemlerde modern tarzdaki ev dekorasyonları çok tercih ediliyor. Eşyalarınız modern parçalardan oluşuyorsa gri tonlarında bir duvar boyası tercih edebilirsiniz. 2020 duvar boyası fikirleri arasında en çok tercih edilen renklerden birisi. Açık renkli eşyalarla ya da koyu renkli eşyalarla birlikte tercih edilebilir. Eviniz küçükse biraz daha geniş görünmesi için açık renkler ideal olacaktır. Beyaza yakın gri renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Ahşap dokulara sahip modern tasarımlı eşyaları tercih edebilirsiniz.

Yatak odası için biraz daha romantik renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Uçuk ya da pudra pembe tonlarını tercih ederek yatak odanıza farklı bir hava katabilirsiniz. Odanız küçükse bu renkler ışığı yansıttığı için büyük gösterecektir. Geniş odalarda koyu mavi ve koyu gri renklerin pastel tonları tercih edilebilir. Özellikle beyaz yatak odası eşyaları ile birlikte bu renkler çok uyumlu olacaktır. Koyu duvar renkleri odanıza farklı bir hava katacaktır. Çocuk odasında da biraz daha renkli ve canlı tonları tercih edebilirsiniz.

2020 Duvar Boyası Fikirleri – Modelleri

Çocuk odası için duvar rengini çocuğunuzun sevdiği renklere göre ayarlayabilirsiniz. Çocuğunuz yeni doğduğunda odasında uçuk renkleri tercih edebilirsiniz. Mor, turuncu, turkuaz gibi renklerin uçuk tonları odayı çok daha enerjik gösterecektir. 2020 duvar boyası fikirleri arasından evinize uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda popüler olan salon renklerinden bir tanesi de açık turkuaz renk. Bu renk ile hemen hemen bütün eşyaları tercih edebilirsiniz. Geniş odalarda da çok rahat bir şekilde bu rengi tercih edebilirsiniz. Şimdi galerimizde bulunan birbirinden güzel renk önerilerini inceleyebilirisiniz

  Kutu Raf Modelleri 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri