Ev Dekorasyonu

2019 Dekoratif Trendler

22.01.2019
297
2019 Dekoratif Trendler

Ev dekorasyonunda da her alanda olduğu gibi belli trendler bulunuyor. Bu trendlere uyarak evinizi çok daha modern bir şekilde döşeyebilirsiniz. 2019 dekoratif trendler arasında evi daha şık gösterecek klasik parçalardan, daha doğal gösterecek ahşap parçalara sahip olabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm için ahşap masaları tercih edebilirsiniz. Açık renkli mobilyalarla birlikte ahşap ürünler çok şık görünüyor. Bu sayede eve daha modern bir hava katabilirsiniz. İsterseniz açık renkli ahşap ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

2019 Dekorasyon Önerileri

Bu senenin en çok tercih edilen rengi adaçayı yeşili. 2019 dekorasyon önerileri olarak başta yeşil tonlarına ve doğaya dönüş olduğunu hatırlatalım sonra da evinizi yumuşak geçişlerle renklendirebilirsiniz. Eğer yeşil tonlarını sevmiyorsanız bu sene mat siyahta yükselişte. Mobilyalarda ise dikdörtgen, kare gibi sert geçişleri olan mobilyalar yerine artık daha eğimli ve yumuşak geçişli mobilyalar moda olmaya başladı. Ayrıca evinizdeki doğal görünüm etkisini arttırmak için süs bitkilerini ya da mozaikleri kullanabilirsiniz. Özellikle mozaikleri kullanarak etnik desenler oluşturabilirsiniz.

Duvarda doğal tonları çok tercih edebilirsiniz. Özellikle pastel tonlardaki yeşil tonlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük evlerde açık renkli duvar boyaları tercih edebilirsiniz. Bu tonlar ile kontrast oluşturacak mobilya ve eşyalar tercih edebilirsiniz. Koyu gri renkli mobilyalar modern görünen evler için ideal. Koyu renkli ahşap mobilyalar evinizde farklı bir hava yakalamak için idealdir. Eviniz ışık almıyorsa açık renkli mobilya modellerini tercih edebilirsiniz. Işığı yansıtan açık renkli mobilyalar evinizi geniş görünmesine yardımcı olacaktır.

2019 Dekorasyon Fikirleri

Evinizde daha modern bir tarz oluşturmak isterseniz mat siyah ya da gri tonlarında duvar boyası modellerini tercih edebilirsiniz. 2019 dekorasyon önerileri arasında endüstriyel mobilyalar da bulunuyor. Bu mobilya grubu ile evinize çok daha şık ve modern bir görünüm katabilirsiniz. Endüstriyel dekorasyon eşyaları ile vintage parçaları bir arada kullanabilirsiniz. Bu sayede çok daha şık ve tarza sahip bir eve kavuşabilirsiniz. Vintage mobilyalar ile birlikte evinizde çiçek  de tercih edebilirsiniz. Evinizin genel tarzına uyumlu çiçek modellerini tercih etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri