Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Dekor Fikirleri

15.01.2020
530
2020 Dekor Fikirleri

Evinizi biraz daha şık göstermek için farklı dekorasyon fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni sezonda evinizi daha şık dekore edebilirsiniz. 2020 dekor fikirleri arasında renkli fikirleri tercih edebilirsiniz. Yeni sezonun en çok tercih edilen dekor fikirlerinden birisi minimalist düşünmek. Evinizde minimalist tarzda mobilyalar tercih ederek daha şık ve modern görünen evlere sahip olabilirsiniz. Mutlu bir yaşam için evinizde daha az eşya olması işinize yarayabilir. Sade bir şekilde dizayn edilerek oluşturulan bir evde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

2020 Ev Dekorasyon Önerileri

Yeni sezonda evinizi biraz daha büyük göstermek sizin elinizde. Bütün evde aynı açık tonda ahşap parkeyi tercih ederek çok şık görünen bir eve sahip olabilirsiniz. Özellikle krem tonlarındaki ahşap parkeler evinizi daha geniş göstermenize yardımcı olacaktır. 2020 dekor fikirleri arasında yer alan bütün evde aynı parkeyi tercih edebilirsiniz. Evinizde denge ve tarz uyumu oluşturmak istiyorsanız duvarlarda da ahşap paneller tercih edebilirsiniz. Bu noktada biraz dikkatli olmakta fayda var. Evde tarz bütünlüğü oluştururken sıkıcı bir ortam da oluşturabilirsiniz.

Henüz gençseniz ya da genç hissediyorsanız renkli dekorasyonları deneyebilirsiniz. Evinizde canlı renkli eşyaları bulundurarak daha şık ve modern görünen evler oluşturabilirsiniz. Özellikle minimalist sade bir şekilde dekore edilmiş evlerde renkler çok iyi gelecektir. Evinizi küçük parçalarla renklendirebilirsiniz. Masa örtüleri ve nevresim takımlarını biraz daha canlı renklerden tercih etmek evin genel havasını biraz olsun değiştirecektir. Eşyalarınızdan memnunsanız biraz daha ufak parçaları değiştirebilirsiniz. Perde ve halılar evin genel dekorasyonunu oldukça değiştireceğini fark edebilirsiniz.

Ev Dekor Önerileri 2020

Evinizde depolama sıkıntısı çekiyorsanız renkli kutu depolamalarla bu sıkıntıyı çözebilirsiniz. Ikea mağazalarından ahşap renkli kutu raflar temin edebilirsiniz. Bu raflar evinize hem hareket katacak hem de daha eğlenceli görünmenizi sağlayacak. 2020 dekor fikirleri arasında en çok tercih edilen önerilerden birisi de evinizi daha çok kişiselleştirmek. Güzel anılarınızı çerçeveletip evinizin çeşitli yerlerine rahatlıkla asabilirsiniz. Evinizi doğru ışıklandırma aksesuarları kullanarak daha şık ve aydınlık görünmesini de sağlayabilirsiniz.

  İkea Puf Minder Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri