Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Aydınlatma için Fikirler

03.02.2020
508
2020 Aydınlatma için Fikirler

Aydınlatma evinizin genel görünümü için oldukça önemlidir. Evinizin daha şık görünmesi için doğru aydınlatma sistemini kullanmanız gerekiyor. 2020 aydınlatma için fikirler yazımızdan ilham alarak eviniz için doğru seçimleri yapabilirsiniz. Evimizdeki odaların hepsi farklı boyutlarda ve farklı cephelerde olduğu için ışık ihtiyaçları farklı düzeylerde olacaktır. Evinizde doğal ışık kullanmanız sağlığınız için oldukça fayda sağlayacaktır. Evinizin genelinde modern dekorasyon tarzını tercih ettiyseniz aydınlatmada da aynısını tercih edebilirsiniz. Özellikle salon dekorasyonunda endüstriyel lambalar çok tercih ediliyor.

Aydınlatma Ürünleri 2020

Aydınlatma ürünleri özellikle banyoda çok büyük önem taşıyor. Neredeyse tamamen kapalı olan bu alan için doğru aydınlatma ürününü tercih etmelisiniz. Yeni sezonda üzerinde yazı bulunan aydınlatmalı ayna modellerini tercih edebilirsiniz. 2020 aydınlatma için fikirler ile çok şık görünen odalara kavuşabilirsiniz. Banyoda beyaz tavan ışıklarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha aydınlık banyolara sahip olabilirsiniz. Duvarlarda beyaz fayanslar tercih ettiyseniz daha farklı tonlardaki ışık seçeneklerini gözden geçirebilirsiniz.

Salon için evin genel tarzına uyumlu avize ya da aydınlatma ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yeni sezonda modern tarzda dekore edilmiş evler için tavana gömülü aydınlatma ürününü tercih edebilirsiniz. Modern dekore edilmiş evlerde siyah antrasit avizeleri tercih edebilirsiniz. Evinizde modern olarak kullanabilirsiniz. Klasik dekore edilmiş evlerde taşlı büyük avize modellerini tercih edebilirsiniz. Geniş ve yüksek tavanlı salonlarda daha büyük avizeleri tercih edebilirsiniz. 2020 yılında duvar lambalarını da tercih edebilirsiniz. Duvara monte edilmiş bu lambalar ile evinizi çok modern gösterebilirsiniz.

Yaratıcı Aydınlatma Ürünleri 2020

Minimalist bir ev döşemek istiyorsanız daha sade ve modern görünen aydınlatma ürünlerini tercih edebilirsiniz. 2020 aydınlatma için fikirler arasında renkli ampuller bulunuyor. Özellikle yatak odası dekorasyonu yaparken renkli ışıklar kurtarıcınız olabilir. Evinizde tasarımlı avize tercih edebileceğiniz gibi tasarımlı ampulleri de tercih edebilirsiniz. Minimalist salon dekorasyonunda genellikle büyük tek bir avize tercih ediliyor. Duvara monte şekilde tercih edilen bu avize ile daha geniş ve aydınlık görünen bir eve kavuşabilirsiniz. Aydınlatma gücü düşük olduğu için gömülü tavan aydınlatma sistemleri ile tercih edebilirsiniz.

  Modern Antre Avize Çeşitleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri