Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Aydınlatma Dekorasyonları

07.02.2020
607
2020 Aydınlatma Dekorasyonları

Aydınlatma ürünleri bir evin olmazsa olmazıdır. Dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olan aydınlatma ürünleri, evinizin daha güzel ve ferah görünmesine yardımcı olur. Gün içerisinde yeterince gün ışığı alan ferah salonunuz, yetersiz aydınlatma nedeniyle akşamları dar bir alana dönüşebilir. 2020 aydınlatma dekorasyonları yapmak artık daha kolay. Doğru bir şekilde dekore ettiğiniz zaman çok daha şık ve modern bir odaya kavuşabilirsiniz. Evinizde modern eşyalar tercih ediyorsanız aydınlatmada da modern görünümlü aydınlatma unsurları tercih edebilirsiniz.

2020 Aydınlatma Dekorasyonları ve Öneriler

Aydınlatma ürünü tercih edeceğiniz odanın büyüklüğüne göre seçmelisiniz. Ortam için olabildiğince doğal görünen ışıkları tercih etmelisiniz. Bu sayede odada geçirdiğiniz zaman boyunca gözleriniz yorulmaz. Sarı ışık yerine gün ışığı tercih ederek çok daha tasarruf edebilirsiniz. 2020 aydınlatma dekorasyonları yeni sezonda çok daha şık modellerden oluşuyor. Mutfak için aydınlatma tercih edeceksiniz, tezgah ve masa üzerine yoğunlaşmasınız. Mutfakta gözünüzü yormayan gün ışığı tercih edebilirsiniz. Genellikle vurgu aydınlatmaları tercih ediliyor. Vurgu aydınlatma tercih edemiyorsanız genel bir aydınlatma tercih edebilirsiniz.

Oturma odasında ekonomik aydınlatma modelleri tercih ediliyor. Geniş bir oturma odası için genel aydınlatma tercih edilebilir. Ortaya modern görünümlü avize modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Oturma odasında kendinize kitap okuma köşesi yapmak istiyorsanız vurgu aydınlatıcıları tercih edebilirsiniz. Okuma koltuğunuzun yanına lambader alabilirsiniz. Çok rahat ve verimli bir okuma yapabilirsiniz. Direk yansıtılan ışıklardan hoşlanmıyorsanız tavana gizlenmiş spot ışıkları tercih edebilirsiniz. Özellikle gün ışığı yansıtmak için spot ışıklar çok ideal. Oturma odası en çok vakit geçirdiğiniz alanlardan birisi olduğu için mutlaka tasarruflu lambaları tercih etmelisiniz.

2020 Yatak Odası Aydınlatma Dekorasyonu

Yatak odasında tercih edeceğiniz lamba çok önemli. Düzenli ve rahat bir uyku uyumak için doğal ışıkları tercih etmelisiniz. Sarı ışık çok fazla göz yorduğu için tercih edilmez. 2020 aydınlatma dekorasyonları yatak odasında genellikle spot ışıklar tercih ediliyor. Tavandaki spot ışıklarını desteklemek için komodinlerin üzerinde gece lambalarını tercih edebilirsiniz. Işığın odada iyi yayılmasını istiyorsanız odaya farklı seviyeler üzerinden dağıldığından emin olun.

  Modern Sarkıt Avize Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri