Yandex
Ev Dekorasyonu

2020 Bellona Koltuk Takımları

09.01.2020
6.327

Bellona Mobilya Koltuk Takımları 2017 Yılında Daha Çok Soft Renklerden Oluşuyor. Midi Veya Normal Boyut Seçeneği Karşınızda Bellona Koltuk Takımı Modelleri.

2020 Bellona Koltuk Takımları

Bellona mobilya markasının 2020 koltuk takımlarında soft renkler ve lükens ayaklar modayı oluşturuyor. Salon dekorasyonu içerisinde kullanabileceğiniz estetik, lüks ve gösterişli koltuk modellerinin yanı sıra; Bellona mobilya sade, otantik, avangart ve spor koltuk takımlarını de sizlerin beğenisine sunuyor. Galerimiz içerisinde yer alan koltuk takımı modellerinden beğendiğiniz resme tıklayıp resmin altında yazan model ismi ve fiyatı ile Bellona mağazalarından temin edebilirsiniz.

Soft renklerin sıcacık etkisi tüm odanızı saracak renklerin harmonisi ise misafirleriniz de hayranlık hissi uyandıracak. 2020 bellona koltuk takımlarında yatak ve baza uygulamasına denk gelebilirsiniz, bazı modellerde yatak ve baza olması bu mobilyaları daha fonksiyonel hale getirdi. Eskiden daha büyük olan yapılar artık çok daha minimum seviyelere indiği için; dahada küçülen mekanlarımız da yer yatakları ve yün yatakları depolama alnı bulunmuyor. Marka üretim yaparken küçülen mimariyi de göz önüne alarak koltuk takımlarında yatak ve baza uygulamasını geliştirdi.

2020 Bellona Koltuk Takımlarının Avantajları

Salon dekorasyonu içerisinde Bellona koltuk takımı tercih etmenizi gerektiren nedenler.

  1. Beğendiğiniz ürünün, “benim odama uygun değil” deme şansınız yok. Beğendiğiniz koltuk takımının oda boyutuna göre isterseniz 3+3+1+1 yada daha küçük odalı eve sahipseniz  2+2+1 gibi odanızın büyüklüğüne göre koltuklar seçebilirsiniz.
  2. 2020 Bellona koltuk takımlarının renk skalası beklentilerimizin üzerinde çıktı . Bellona bu yıl ki koleksiyonunda dediğimiz gibi soft renkler, lilyum renkler ve çiçek desenli kumaşları tercih etmiş. Oturma odanızda bu renkler sayesinde her daim huzur bulabileceğiniz ve baharı yaşayabileceğiniz ortamı ayağınıza getiriyor.
  3. Bellona ürünleri her zaman bütünleyici ürünler olarak tasarlanıyor. Örneğin seçtiğiniz koltuk takımına özel konsol veya orta sehpa, bellona da mutlaka yer alır. Bu da bellona mağazasına gittiğinizde bir odayı tepeden tırnağa dekore edecek tüm parçaları bulacağınız anlamına gelir.
  4. Dünya standartlarında koltuk takımları bulabileceğiniz bellona markası rahatlığı ve ergonomik yapıyı ön planda. Ürün satın aldıktan sonra iki yıl garanti süresi bulunan markadan memnun kalacağınız tartışılmaz bir gerçek.
  Küçük Salonlar için Dekorasyon Önerileri

Ürünlerinin kalitesi, görünümü ve tasarımı dışında yukarıda saydığımız yatak ve baza olma özellikleri gibi fonksiyonel özellikleri markaya olan ilgiyi arttırıyor. Kendini her durum ve şarta karşı sürekli yenileyen, en modern tasarımları müşterileri ile buluşturan ve müşteri memnuniyetini prensip edinen bellona yıllar geçtikçe daha çok tercih edilen bir marka haline geldi.

Sizler için seçmiş olduğumuz 2020 bellona koltuk takımları konseptini galerimizde inceleyebilir, beğendiğiniz modeli bellona mağazalarından satın alabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri