Yandex
Ev Dekorasyonu

1+0 Stüdyo Daire Dekorasyonu

29.11.2018
899
1+0 Stüdyo Daire Dekorasyonu

Özellikle yalnız yaşayanlar içi stüdyo daireler çok kullanışlı olabiliyor. Stüdyo dairelerin tek dezavantajı metrekarelerin düşük olması. Günümüzde hem bekar nüfusun ilgisini çeken hem de büyük şehirlerde kiranın da yüksek olması nedeniyle stüdyo daireler tercih ediliyor. 1+0 stüdyo daire dekorasyonu için yaratıcı dekorasyon fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Evin içerisindeki ışığı doğru bir şekilde kullandığınız takdirde çok daha aydınlık ve sarı, mavi, yeşil ve pembe renklerinin uçuk tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu renklerin pastel tonlarını tercih ederek çok daha sevimli bir eve kavuşabilirsiniz.

Stüdyo Daire Mobilya Önerileri

Ev küçük olduğu için alanı da iyi bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Mümkün olabildiğince depolama yapabileceğiniz dolap ve kutuları tercih etmelisiniz. Ikea gibi büyük mağazalarda evinizi fonksiyonel kullanmak için dolaplar bulabilirsiniz. Yatak odanız ayrı bir odada bulunmuyorsa yaşam alanınızla yatak odanızı paravan yardımı ile ayırabilirsiniz. 1+0 stüdyo daire dekorasyonu için dairenizin ölçülerini bilmeniz gerekiyor. Tasarımını beğendiniz ancak evinize sığmayacak mobilyalar almak istemezsiniz.

Evinize L tarzındaki koltuklardan tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha geniş bir oturma alanı elde etmiş olursunuz. Odanızda açık raflar kullanmak da çok daha aydınlık ve ferah bir odaya sahip olmanıza yardımcı olur. Evinizin daha aydınlık görünmesi için beyaz duvar rengi tercih edebilirsiniz. Koltuk rengi olarak kırık beyaz rengi pofuduk koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. Yatak odanızda da açık renkli nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz. Odayla kontrast oluşturmasını istiyorsanız koyu renkli bir nevresim takımı tercih edebilirsiniz. Evinizde çiçek, heykel ve mum gibi aksesuarlar bulundurarak çok daha modern bir tarza sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

1+0 Daire Dekorasyonu

Stüdyo Daire Dekorasyonu

Stüdyo dairelerde mutfak ve salon birleşik olduğu için mutfakta kullanacağınız aksesuarlar da evin geneli ile uyum içerisinde olmalı. 1+0 stüdyo daire dekorasyonu için vintage ya da bohem tarzı da tercih edebilirsiniz. Vintage tarzda ev döşemek için renkli koltuk modellerini tercih edebilirsiniz. İkinci el bir koltuk modeli vintage tarz için oldukça ideal olacaktır. Dolap olarak ahşaptan yapılmış dolap modellerini tercih edebilirsiniz.

  Çalışma Odası Dekorasyonları 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ev, Ofis, Bahçe, Salon, Mutfak, Banyo, Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri Ve Evi Güzelleştirecek Aksesuar Önerileri